Yardım Twrp de açılıyor cihaz

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miglobe
Telefon Modeli
Mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar mi 9 cihazın twrp sürümü 3.3.1 miglobe rom yüklemek istedim yüklendi sorunsuz ama cihaza reset atıyorum twrp ekranı açılıyor otomatik yardım edermisiniz

suntzu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MURAT YILDIZ
Cihazım
REDMİ NOTE 3
Konular
0
Aynı şey tekrar olmasın diye enaz 5-6 kez kapayıp açtım sorunsuz, Bu nasıl iştir anlamadım google play güncelleme yapıyor şu android wiev midir nedir onu yükledikten sonra oluyor sanki yeniden başlatınca bu kez twrp gelmiyor açılıyor kilit ekranı görünüp tekrar tekrar başlatıyor şuan böyle gelip gidiyor habire..

Oyla:

gerechte messer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
GERECHTE
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Merhaba bu sorun bende de oldu .Ben çözdüm daha sonra bu konuyu arayanlara yardımcı olsun diye buradan çözümü paylaşıyorum . Öncelikle bu hataya neden olan yanlışlığı ileteyim twrp yüklemeye çalışırken sırasıyla
fastboot flash recovery twrp.img
fastboot boot twrp.img
yazmam gerekirken yanlışlıkla
fastboot flash boot twrp.img komutunu girdim . Telefon sürekli twrp den açılmaya başladı .Bende telefonun orjinal backup ı vardı. TWRP ye girdim restore ardından sadece boot seçtim geri yükledim telefon sorunsuz bir şekilde yüklendir .Eğer orjinal yedeği yoksa romdan boot yüklemeye çalışacaktım .Bunu denemedim eğer yedeği yoksa bu yöntemide bundan sonraki bu sorun başına gelen arkadaş deneyip buradan paylaşabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

Galaktikor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Timuçin
Cihazım
mi note 10 lite
Konular
1
wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir
Allah senden razı olsun dostum, resmen hayatımı kurtardın.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Galaktikor, Görsel anlatım...

Bu bölümü mutlaka inceleyin..

Son düzenleme:
Oyla:

BoiBei

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ender
Cihazım
Mi 10 Ultra
Konular
0
bakivrd44 Hocam teşekkür ederim sayenizde Mi 10 Ultra'm kendine geldi.

Oyla:

efevvv

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir
Hortlatmak gibi oldu ama size çok teşekkür ederim.Redmi Note 8'i de bu şekilde hayata döndürdüm.

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hortlatmak gibi oldu ama size çok teşekkür ederim.Redmi Note 8'i de bu şekilde hayata döndürdüm.
Bu hayata döndürmek değil ki zaten standart rom kurma adımları. Rom böyle kuruluyor.

Oyla:
Üst Alt