Yardım Twrp de açılıyor cihaz

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miglobe
Telefon Modeli
Mi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar mi 9 cihazın twrp sürümü 3.3.1 miglobe rom yüklemek istedim yüklendi sorunsuz ama cihaza reset atıyorum twrp ekranı açılıyor otomatik yardım edermisiniz

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Wipe yapmadan mi yükledin hangi romdan hangi sürümden neye geçtin detaylı yaz istersen

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Wipe yapmadan mi yükledin hangi romdan hangi sürümden neye geçtin detaylı yaz istersen
Wipe yaptım miroom yüklüydü bugün miglobe yüklemeyi denedim en son sürüm restart yapıyorum sürekli twrp ekranına giriyor

Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Wipe yaptım miroom yüklüydü bugün miglobe yüklemeyi denedim en son sürüm restart yapıyorum sürekli twrp ekranına giriyor
Hocam herşeyi doğru yaptıysan açılması lazım reboot ->recovery yapmıyorsun değilmi reboot ->system yapman lazım?

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
Hocam herşeyi doğru yaptıysan açılması lazım reboot ->recovery yapmıyorsun değilmi reboot ->system yapman lazım?
Evet reboot sistem yapıyorum ama olmuyor hala aynı wipe yapıp tekrar tekrar deniyorum rom yüklemeyi ama hep twrp açılıyor direk

Oyla:

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Dalvik data cache system storagede yaptım tekrar tonu attım telefona ama yok yanlış mı yapiyorun acaba
wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir

Oyla:

Centasci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Mi 10 Ultra
Meslek
İBB
Konular
77
wipe ->advanced wipe (dalvik,cache,system,data) seçeneklerini seçip alttaki sürgüyü çekin veriler silinir yedek alın. Ardından tekrar wipe kısmından format data deyip yes yazıyoruz. Geri gelip reboot ->recovery diyoruz twrp yeniden başlıyor. Sonrasında romu telefona atıp install kısmından bulup alttaki sürgüyü çekiyoruz. Romumuz yüklendi. Geri gelip reboot ->system diyerek telefonu açıyoruz ilk açılış 5-10 dakika sürebilir
Hemen deniyorum

Oyla:
Üst Alt