Yardım TWRP Dahili Depolama 0 MB sorunu

Skywriter

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
9
Mrblar.
Mi6 cihazıma TWRP yükledim ancak dahili depolamayı 0MB olarak görüyor, yani görmüyor. forumdaki birkaç konuda wipe yapılması gerektiğinden bahsediyodu onu yapmama rağmen görmediği şeyi nasıl silsin, haliyle kırımızı yazılarla hata kodları aldım.
Yardımcı olabilecek olan var mı?

Berke23114

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eeh
Cihazım
Gm9 pro
Konular
1
hocam stock rom'dasınız sanırım, kalıcı twrp kurmanız gerek bootlamanız değil. custom rom yükleyin sonra kalıcı twrp yükleyip format data yapın. sorununuz çözülür hemde kalıcı twrp yüklemiş olursunuz.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
hocam stock rom'dasınız sanırım, kalıcı twrp kurmanız gerek bootlamanız değil. custom rom yükleyin sonra kalıcı twrp yükleyip format data yapın. sorununuz çözülür hemde kalıcı twrp yüklemiş olursunuz.
TWRP'nin kalıcı olması için custom rom şart değil TWRP kurduktan sonra Magisk flashlarsanız TWRP kalıcı olur.
Magiski kullanmak zorunda değilsiniz.

Oyla:

Superuser1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Redmi note 10 r
Konular
5
Aynı sorun bendede var .Ne yaptıysam hiç bir şekilde zipleride dahili depolamyıda görmüyor (0 mb görüyor) 6 saattir uğraşıyorum bıkkınlık verdi nefret etmeye başladım. Ulan alt tarafı atacağımız bi root bu lanet olasıca şey bu kadar zor yada sıkıntılı olmamalı...
adb sideload özeliği ile yapın twrp üzerinden advanced adb side load diyin pcden adb üzerinden adb sideload flashlanacak zip dosyası

Oyla:

Apeiron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mİ 9
Konular
0
merhaba birkaç ay önce mi 9 Cepheus telefonuma twrp kurup A12 android ile spark os yükledim sonra da magisk kurarak root yetkisi verdim ama bende de internal storage 0 göründüğü için yedekleme veya güncelleme yapamıyorum. konuyla ilgili forumları araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Verilerimi kaybetmeden veya yedeğini alarak bu durumu düzeltmemin bir yolu var mı ? çünkü zaten birçok kez denedim ve her seferinde sorun devam etti. Bir şeyleri yanlış yaptığım kesin ama ne onu bulamadım.

Oyla:

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
merhaba birkaç ay önce mi 9 Cepheus telefonuma twrp kurup A12 android ile spark os yükledim sonra da magisk kurarak root yetkisi verdim ama bende de internal storage 0 göründüğü için yedekleme veya güncelleme yapamıyorum. konuyla ilgili forumları araştırdım ama bir çözüm bulamadım. Verilerimi kaybetmeden veya yedeğini alarak bu durumu düzeltmemin bir yolu var mı ? çünkü zaten birçok kez denedim ve her seferinde sorun devam etti. Bir şeyleri yanlış yaptığım kesin ama ne onu bulamadım.
Güncelleme işlemi için bir OTG bellek edinmeniz gerekir veya root erişiminiz varsa Cache klasöründen güncelleme yapabilirsiniz.
Dikkatli okuyup uygularsanız sorunsuz çalışır.

Oyla:

Apeiron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper
Cihazım
Mİ 9
Konular
0
Güncelleme işlemi için bir OTG bellek edinmeniz gerekir veya root erişiminiz varsa Cache klasöründen güncelleme yapabilirsiniz.
Dikkatli okuyup uygularsanız sorunsuz çalışır.
yazılanları yaptım ve cache klasöründe güncelleme dosyası göründü ancak yükleyemiyor çünkü dahili hafıza şifreli halde malesef

Oyla:

Superuser1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Redmi note 10 r
Konular
5
Ben yanlışlıkla çözüm buldum hemde pcsiz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama tehlikeli yanlışlıkla bozabilir sifirlayabilirsiniz yapmanız gereken twrp den advanced terminal oraya recovery yazın sonra 2. Bir twrp açılcak ama onun sdcarda erişimi olucak 2. Twrp ila 1. Twrp buga girecek bazen 1 bazen 2. Ye basabilirsiniz bu durumda tehlikeli özelikler olabilir mesela yanlışlıkla systemi silmek gibi ama merak etmeyin altaki tuşları kullanmayın yeter sadece install sdcard sonra flashlanacak dosyayı veya zip dosyasını seçin bitti ardından altaki tuşları kulanın ve reboot edin eğer sdcarda garip isimlere sahip dosyalar çıkar ise reboot yapın şifrenizi kaldırın ve tekrar aynı adımları uygulayın eğer yine hiçbir şey çıkmaz ise mecburi USB org alicaksiniz.

Oyla:
Üst Alt