Sohbet Türknet vs Vodafone net

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Benimde Turknetle 2 yıl oldu sanırım . Altyapim iyi. Apartmana fiber girip bakirla dağılıyor. Ankastreden eve Cat kablo çekili. Telekomdayken 0.01 mbitlere düşüyordu arada.
Turknetle genel kesintiler dışında bir sıkıntım olmadı.
10tl fazla verip 100mbps alabilirsiniz

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Alttapının desteklediği max hızds download veriyorlar. Altyapının desteklediği max hızda upload da verebilirler. Kaldı ki altyapım 50mbps upload destekliyor
Evet hocam, isteseler 49 Mbps upload destekleyebilirler. Kullanım yoğunluğu, port doluluk oranı vs düşünmüş olursak 20 Mbps stabil verebilirler. 4 Mbps maksimum olarak koymuşlar bir laf üzerinde devam ediyorlar robot gibi.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
193
Alttapının desteklediği max hızds download veriyorlar. Altyapının desteklediği max hızda upload da verebilirler. Kaldı ki altyapım 50mbps upload destekliyor
Tamam işte :) Telekom vermiyoki onlarda versin :)

Telekom diyorki
Yassahh gardaşım yasssahhh :D

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Evet çok kötü. 2.5 Yıldır canımın istediği şekilde kullandım, hesap verme zorunluluğum yok? Bu sadece bir tavsiye. Alma/Aldırma.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet maalesef. Yada Simetrik İnternet hizmeti alınabilir. Fakat dudaklar uçuklayabilir haha--
Hesap sormadım hocam,basit bir soru sordum sadece

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
10tl fazla verip 100mbps alabilirsiniz
100 u sadece kendi altyapısında veriyor.( Bildiğim kadarıyla en son böyleydi). 10 TL farkla 75 mbit alabiliyorsun ama 35 yetiyor. İlk geçeceğim zaman biraz tereddüt ye kalmıştım. 1 hafta geç basvurdum. (Test amaçlı telekom varken 2. Hat olarak turkneti baglatmistim) O zaman 75 mbit veriyordu bütün kullanıcılara.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
100 u sadece kendi altyapısında veriyor.( Bildiğim kadarıyla en son böyleydi). 10 TL farkla 75 mbit alabiliyorsun ama 35 yetiyor. İlk geçeceğim zaman biraz tereddüt ye kalmıştım. 1 hafta geç basvurdum. (Test amaçlı telekom varken 2. Hat olarak turkneti baglatmistim) O zaman 75 mbit veriyordu bütün kullanıcılara.
Hayır +10tl farkla 100 e kadar alabileceğiniz max hızı veriyor ve sizin değerlerde 100 rahat alabilirsiniz

Üst Alt