Turkcell Turkcell'e geçtim.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
İyi forumlar.
6 yıllık Vodafone abonesiydim. Dün itibariyle Turkcell'e gectim. 6 yıl icinde Vodafone'un özellikle RED tarifelerinin ilk çıktığı zamanlarda cok çok memnun kaldim. Ücretsiz vale,kahve,sinema bileti vs derken cezbetti herkes gibi beni de. Son 2 yildir da ne kampanya ne fiyat ne de cekim konusunda tatmin etmedi. Bu 2 yilda da Turkcell fiyatları gerçekten cok arttı. 2019'un sonuna geldigimiz Turkcell nedenini bilmesem de 25-60 tl arasi uygun tarifeler cikardi. Ben de faturali olarak Gnc Avantaj 6Gb+3Gb(sosyal medya paketi) paketine geçtim. Sınırsız Fizy MB'si de paketin icinde var. Ücret yalnızca 34TL.
Ayrıca xaoimi redmi note 7 , mi 8 lite ve suan kullandığım Mi 9'da Vodafone speed testlerinde 4,5G FULL cekmesine rağmen 17-20 mb'lik download , 4-5 mblik uploadlar aliyordum.
Turkcell'e gectim ve download ve upload hızım gorseldeki gibi. Cidden bu kadar fark bekliyordum. Bulunduğum yer TRABZON.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hayırlı olsun. Günlerdir git gel yaşıyorum. Telekom iyicene bıktırdı. İnternet sitelerini gezmeye başlıyorum ama tarifelere bakınca kendimi geri çekiyorum. Çok sıkıntılı Turkcell ile vodafone. Hep şart koyuyorlar, biri internetin yarısı sosyal hesaplar diğeri 2 yıllık kalma şartına 2 yıl ek internet geriye kalan 1 yılda çok düşük internet..

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hayırlı olsun. Günlerdir git gel yaşıyorum. Telekom iyicene bıktırdı. İnternet sitelerini gezmeye başlıyorum ama tarifelere bakınca kendimi geri çekiyorum. Çok sıkıntılı Turkcell ile vodafone. Hep şart koyuyorlar, biri internetin yarısı sosyal hesaplar diğeri 2 yıllık kalma şartına 2 yıl ek internet geriye kalan 1 yılda çok düşük internet..
Hocam simdi herkes ugrasmaz tbiki ama. Salla kazan,yumurta catlatma,goller cepte,kim1gb ister gibi her ay 5-6 tane internet veren avantajlari uygulamalari var. Yani bnm tarife 9gb ise 5-6 gb de bedavadan geliyor :)

hasanqq

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Sağlık Personeli
Konular
0
buda benim türkcel sonuclarım

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam paket fiyatları evet diğer operatörlere göre fazla olsa'da çekim konusunda tek tercih turkcell olmalıdır eğer zaten yaşınız 25 altı ise gnc paketleri gayet uygun

Üst Alt