Soru Turkcelle geçilir mi?

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bu ay turk telekom fatura taahhütüm bitiyor. Turkcelle geçmeye düşünüyorum gncturkcell 50 liraya 13 gb İnterneti olan faturalı tarife hoşuma gitti. Turkcell kullanan varsa artı ve eksi yönleri söyler misiniz
Artık tüm cihazlar için Volte ve çalışanlarda Vowifi etkin :) Türkcell kullanıyorum.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Artık tüm cihazlar için Volte ve çalışanlarda Vowifi etkin :) Türkcell kullanıyorum.
Ayn ben de telefonu hep uçak moduna alıyorum. Vowifi açık olduğu için hem wifi hem hattı kullanıyorum. Şarj da baya az gidiyor

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
Hocam turkcell iyi bir operatör ben turkcellden gecen hafta vodofone gectim 25TL ödüyorum ayda geçme sebebim pahalı olmasından ötürü. Vodofone için çekmiyor gibi yorumlar okudum fakat geçerken bulunduğum konumuda göz önüne aldïm istanbulda şebeke problemi olmayan bi konumda olduğum için sorun olmayacağını düşündüm ve geçtim 3G/4G full çekiyor tahmin ettiğim gibi.Tecrübemi aktarmak istedim üstelik yanımda uygulaması çok hoşuma gitti yemeksepeti avaantajları olsun çarktan sürekli internet çıkması olsun beni baya memnun etti.

Ekli dosyalar

• IMG_20200408_140607.jpg
    IMG_20200408_140607.jpg
    240,3 KB · Görüntüleme: 47

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
turkcell e kabahat bulacağımız tek şey fiyat olur onun dışında ben 12 yıldır turkcell deyim fiyat dışında bi şikayetim olmadı kalite farkı :)

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Ayn ben de telefonu hep uçak moduna alıyorum. Vowifi açık olduğu için hem wifi hem hattı kullanıyorum. Şarj da baya az gidiyor
Ben Redmi Note 4 için VoWifi çalıştıramadım ama olsun. Volte etkinleşti. Ne işe yarayacak bilmiyorum ama :D tek etki olarak aradığım Türkcell abonelerinin sesini daha güzel berrak duyuyorum o kadar :D

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Ben Redmi Note 4 için VoWifi çalıştıramadım ama olsun. Volte etkinleşti. Ne işe yarayacak bilmiyorum ama :D tek etki olarak aradığım Türkcell abonelerinin sesini daha güzel berrak duyuyorum o kadar :D
Ben de VoWi-Fi'ı etkinleştiremedim. Şu an müşteri hizmetlerini aradım. Paketiniz yok, hangi uygulamayı kullanıyorsunuz vesaire saçma sapan sorular sordu cevaplar verdi. VoWi-Fi'ı kullanabilmek için paket olması lazımmış. Böyle bir saçmalık duydunuz mu? :D

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
turkcell e kabahat bulacağımız tek şey fiyat olur onun dışında ben 12 yıldır turkcell deyim fiyat dışında bi şikayetim olmadı kalite farkı :)
Ben onun çaresini şöyle buldum. :) Belli bir süre Turkcell kullanıyorum. Özellikle faturasız kullanıyorum. Şu an kullandığım paket 750dk 1000sms 10GB internet 39 lira.
Zam geldiğinde başka bi operatöre gidiyorum cayma bedeli olmadığı için. 3 ay kalıyorum sonra yeniden numaramı Turkcell e taşıyorum hattımı yine indirimli bir ücret olan tarife seçim ondan devam ediyorum :) Bu şekilde hemen hemen 1 seneye yakın Türkcell de kalıyorum. Türkcell tarifelerine ortalama senede bir zam yapıyor. Ama mesela telekomda durum aynı değil. Telekom bazen indirimli kullandırdığı faturasız tarifelerde 6 ay sonra zam yapabiliyor. Genelde Vodafone ve Türkcell arasında gidip geliyorum.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
Ben onun çaresini şöyle buldum. :) Belli bir süre Turkcell kullanıyorum. Özellikle faturasız kullanıyorum. Şu an kullandığım paket 750dk 1000sms 10GB internet 39 lira.
Zam geldiğinde başka bi operatöre gidiyorum cayma bedeli olmadığı için. 3 ay kalıyorum sonra yeniden numaramı Turkcell e taşıyorum hattımı yine indirimli bir ücret olan tarife seçim ondan devam ediyorum :) Bu şekilde hemen hemen 1 seneye yakın Türkcell de kalıyorum. Türkcell tarifelerine ortalama senede bir zam yapıyor. Ama mesela telekomda durum aynı değil. Telekom bazen indirimli kullandırdığı faturasız tarifelerde 6 ay sonra zam yapabiliyor. Genelde Vodafone ve Türkcell arasında gidip geliyorum.
güzel taktik hocam :D

hknyllmz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 10T PRO
Konular
24
50 TL'lik bulduğum gncturkcell tarifesi gayet uygun sonuçta turkcell kalitesi bir başka deniyor ilk defa geçeceğim bakalım umarım pişman olmam

Üst Alt