Haber Turkcell Süper Box taşınabilir İnternet

Adrorel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi Not 8 Pro
Konular
6
Almayın aldırtmayın dostlarım, 24mbps'e 170tl olarak aldık. Şuan en fazla 6mbps geliyor bazen 13e çıkıyor o kadar. Birisi video izlerken başka birisinin izleyememesi cabası zaten. 4 Kişi zar zor devam edersiniz. Ha başta harikaydı. Arabada dönüştürücü ile uzun yol yaptığımda hep yanımda getirdim götürdüm harika işliyordu fakat artık 6 mpbsden çok nadir yukarı çıkıyor. Arıyorum süperbox müşteri hizmetlerini 30 dakikada zar zor bağlanıyorum. Güncelleme yaptık diyolar hiçbir şey değişmiyor. Oyun oynayan arkadaşlar da var onlar zaten hiç bulaşmasınlar. İçeride film izlenirken 400ping altı vermiyor. Şunu da unutmadan söyleyim nerede bağlattıysanız superboxu sadece ekip oraya yönlendirilebiliyor sözleşmede yazıyormuş.. Mesela taşındınız sorunlarınız hiçbir şekilde hallolmuyor. Kısacası bir daha önünden geçmem.

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Almayın aldırtmayın dostlarım, 24mbps'e 170tl olarak aldık. Şuan en fazla 6mbps geliyor bazen 13e çıkıyor o kadar. Birisi video izlerken başka birisinin izleyememesi cabası zaten. 4 Kişi zar zor devam edersiniz. Ha başta harikaydı. Arabada dönüştürücü ile uzun yol yaptığımda hep yanımda getirdim götürdüm harika işliyordu fakat artık 6 mpbsden çok nadir yukarı çıkıyor. Arıyorum süperbox müşteri hizmetlerini 30 dakikada zar zor bağlanıyorum. Güncelleme yaptık diyolar hiçbir şey değişmiyor. Oyun oynayan arkadaşlar da var onlar zaten hiç bulaşmasınlar. İçeride film izlenirken 400ping altı vermiyor. Şunu da unutmadan söyleyim nerede bağlattıysanız superboxu sadece ekip oraya yönlendirilebiliyor sözleşmede yazıyormuş.. Mesela taşındınız sorunlarınız hiçbir şekilde hallolmuyor. Kısacası bir daha önünden geçmem.
Şu sıralar hiç stabil çalışmıyor dediğiniz gibi. Hız çok düştüğü zamanlar modem arayüzünden 3g ye geçiş yapın fazla kullanan olmadığı için daha iyi hızlar veriyor.

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Şu sıralar hiç stabil çalışmıyor dediğiniz gibi. Hız çok düştüğü zamanlar modem arayüzünden 3g ye geçiş yapın fazla kullanan olmadığı için daha iyi hızlar veriyor.

bende kullanıyorum bunu deneyeceğim ,

ancak şu an kablolu internet te olsa hiç biri düzgün çalışmıyor malesef , evde iken kullanımdan kaynaklı aşırı yük var , birde ramazan sahura kadar oturuyor herkez , yoğunlukda bitecek gibi değil ,

eba,oyun,iş,film evden çalışanlar v.s

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
bende kullanıyorum bunu deneyeceğim ,

ancak şu an kablolu internet te olsa hiç biri düzgün açlışmıyor malesef , evde iken kullanımdan kaynaklı aşırı yük var , birde ramazan sahura kadar oturuyor herkez , yoğunlukda bitecek gibi değil ,

eba,oyun,iş,film evden çalışanlar v.s
Kesinlikle katılıyorum hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Üst Alt