Gcam [TÜRKÇE] Google Kamera 7.5.107 - Arnova Tn Kütüphanesi

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
kural hatırlatması bana mı ?

ama çalıştı ve dediğim gibi sizin apknızdaki çekim ile kurulu olan uygulamadaki çekimler arasındaki farkı çok net şekilde fark ede bilirsin.
resimleri buraya yüklemedim ama kısa zamanda paylaşırım.
Evet hocam. İsmimle hitap edilmesi yerine hocam denmesini tercih ederim.

Dediğiniz gibi olabilir hocam. Bu kütüphane diğer gcamlerden farklı. Gcamler keskin, doygun ve hdr resimler çeker. Fakat bu kütüphane yumuşak, doğal renkler ve daha düşük hdr fotoğraflar çeker. Özellikle ön kamerada büyük fark yaratır.
İncelemenizi merakla bekliyorum.

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Elinize sağlık hocam. Evet stock kamerası daha canlı. Gerçek renklere hangisi daha yakın?

Mi9se birçok gcam de sorunlar yaşar hocam. Mi9 se için özel yapılmış buffer fix e sahip gcamler düzgün çalışır sadece.

Forum kurallarımız geneği:

2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.

Forum kurallarımız konusunda daha dikkatli olursak sevinirim hocam.

Konyada yaşıyorum. Bu config i başka gcamlerde denemek pek birşey katmayacaktır hocam. Hatta diğer gcamlerin çökmesine sebep olacaktır.

Teşekkürler hocam. Benim görüşüm stock kamera daha gerçek renkler yansıttığı yönünde. Tabi config Note 9 Pro ile uyumsuz da olabilir

AdemBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
note 9s 128 gb
Meslek
Muhasebe Yönetici
Konular
42
Evet hocam. İsmimle hitap edilmesi yerine hocam denmesini tercih ederim.

Dediğiniz gibi olabilir hocam. Bu kütüphane diğer gcamlerden farklı. Gcamler keskin, doygun ve hdr resimler çeker. Fakat bu kütüphane yumuşak, doğal renkler ve daha düşük hdr fotoğraflar çeker. Özellikle ön kamerada büyük fark yaratır.
İncelemenizi merakla bekliyorum.

kurallarda da demiyor ki isimle hitap etmeyin diye.
birde madem öyle profiline her yerine adını yazmak yerine hocam yazın diye bilirsin.
kime isimle hitabı sever kimi sevmez onuda müneccimin değiliz ki bilelim ama değil mi ?
kural hatası değil bu.

Son düzenleme:

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Teşekkürler hocam. Benim görüşüm stock kamera daha gerçek renkler yansıttığı yönünde. Tabi config Note 9 Pro ile uyumsuz da olabilir
Configde herhangi bir ayarlama yok hocam. Bu Gcamde ve configte tamamen kütüphanenin orjinali kullanılıyor. Düzenlemeyi kilitlemek ve daha basit bir gcam haline getirmek için config ayarladım. Bazı telefonlarda soluk resimlere sebep olduğunu görmüş olduk. İnceleme için teşekkürler.

kurallarda da demiyor ki isimle hitap etmeyin diye.
birde madem öyle profiline her yerine adını yazmak yerine hocam yazın diye bilirsin.
kime isimle hitabı sever kimi sevmez onuda müneccimin değiliz ki bilelim ama değil mi ?
kural hatası değil bu.
Kurallarda siz olarak hitap edilmesi gerektiği yazıyor hocam. Sadece isimle hitap etmek sen olarak hitap etmektir. Bende size bir uyarı yapmadım. Bir hatırlatma yapmak istedim angel~~

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Redmi note 7 sıkıntısız bir şekilde çalıştı

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162

Hakkı21

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
6
mi 8 se'de kurulum tamamlandı ancak ekran siyahta kalıyor ve çekim yapılmıyor maalesef.

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Elinize sağlık hocam, 7.5 sürümü geldiğinde ön kamera için iyileştirme olacak demiştiniz :) Bu sürüm de ön kamera da durum nedir hocam ?

Üst Alt