Türk Telekom Türk Telekom VoWifi Hizmetinin Hala Aktif Olmaması

survivor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SY
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar, uzun yıllardır Türk Telekom (Eski adıyla avea hatta ilk çıktığında Aycell) müşterisi olan biri olarak bundan bir kaç ay önce tüketici şikayetleri kısmından VoWifi hakkında bilgi almak istedim. Verilen cevap net olmamakla beraber bu teknolojinin ne zaman geleceği meçhul hatta gelip gelmeyeceği de meçhul. Ülkemizde hizmet veren 3 operatorden 2 si bu hizmeti sağlayabiliyorken, Türk Telekom un bunu sağlayamamış olması büyük rezalettir. Bu konuda benim gibi düşünen veya düşünmeyen arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Taahhüt sürem dolana kadar bu hizmet gelmezse numaramı taşımayı düşünüyorum.

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Turkcell de hiç bir xioami telefonu desteklemiyor ( ) . Sadece Vodafone destekliyor. Benim de evimde hiç bir hat çekmediği için VoWifi biraz zorunluluk haline geldi. Sırf bu nedenle Vodafone'ye geçtim.

survivor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SY
Cihazım
Mi 6
Konular
1

Konu başlıkları benim açtığım VoWifi ile pek alakalı durmuyor. İçerikte bahsedildiyse göremedim kusura bakmayın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Turkcell de hiç bir xioami telefonu desteklemiyor ( ) . Sadece Vodafone destekliyor. Benim de evimde hiç bir hat çekmediği için VoWifi biraz zorunluluk haline geldi. Sırf bu nedenle Vodafone'ye geçtim.

Farklı bir cihazda etkinleştirsek bile çalışmıyor mu acaba ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Konu başlıkları benim açtığım VoWifi ile pek alakalı durmuyor. İçerikte bahsedildiyse göremedim kusura bakmayın.

Şu an için tek çözüm yolu bu Yes~~

veli_blod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Arkadaşlar wo wifi ne işe yarıyor ve volte teknolojisi yeterince kaliteli bir destek mi ve bu desteği Xiaomi mi 8 Lite cihazımda nasıl kullanabilirim çift hat kullanıyorum TT ve Turkcell şimdiden teşekkürler

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24

farklı cihazda etkinleştirirseniz çalışıyor. Tabii etkinleştireceğiniz teleofnun listede olması lazım :)

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Vodafone de bant desteği olmadığı için internet paylasamiyorum redmi note4x operatörlerin alayı çöp ya

aliytrklkmz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note 7
Konular
24
Vodafone de bant desteği olmadığı için internet paylasamiyorum redmi note4x operatörlerin alayı çöp ya
Maalesef hepsinde bir sorun çıkıyor. Benim için şu anda en iyisi Vodafone oldu. :(

Arkadaşlar wo wifi ne işe yarıyor ve volte teknolojisi yeterince kaliteli bir destek mi ve bu desteği Xiaomi mi 8 Lite cihazımda nasıl kullanabilirim çift hat kullanıyorum TT ve Turkcell şimdiden teşekkürler
VoLTE ile aslında neredeyse aynı teknoloji te farkı VoLte 4.5 hatlarını kullanıyor VoWifi bağlı olduğunuz wifi ağını kullanıyor.

alpereneker

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RedmiNote4x
Meslek
Webmaster,Graphic
Konular
25
Maalesef hepsinde bir sorun çıkıyor. Benim için şu anda en iyisi Vodafone oldu. :(

VoLTE ile aslında neredeyse aynı teknoloji te farkı VoLte 4.5 hatlarını kullanıyor VoWifi bağlı olduğunuz wifi ağını kullanıyor.
Sormayın hocam ya kaçıncı devirdeyiz millet uzaya gidiyor biz daha tünele girerken telefon çekmiyor evde çekmiyor diye yakiniyoruz

Üst Alt