Sohbet Türk Telekom kullanan arkadaşlar Upload yükseldimi ?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Dostlar çok takılmayın bu internet hızına çünkü bize ucundan ucundan veriyorlar şöyle bir gerçek varki modem arayüzünde ve speedtest üzerinde gördüğümüz hızları biz günlük hayatta pek kullanamıyoruz bant daraltma kullanıyorlar ve hangi sunucuya bağlandığınıza göre değişiyor durumlar birde akşam vakti internet hızı zaten yavaşlıyor.
Dümenden fiber işte.
Hocam yukarıda da belirttim. Bizim internet hızımız akşamları yükseliyor sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam hangi modemi kullaniyorsunuz benim eski modem en yenisiydi dik olandi fakat 10 mbps veriyordu modem kaynakli olabilir sorununux
Hocam türk telekomun yeni fiber modemleri. Belki modem arızalıdır diyip modem değişimi de talep ettik. İnternet hızınıza bakıyoruz bir sorun yok modem değişimi yapamayız diyorlar.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam yukarıda da belirttim. Bizim internet hızımız akşamları yükseliyor sadece.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam türk telekomun yeni fiber modemleri. Belki modem arızalıdır diyip modem değişimi de talep ettik. İnternet hızınıza bakıyoruz bir sorun yok modem değişimi yapamayız diyorlar.
Hocam bu telekom tam bir
Bana 1 hafta internet verilmedi ariza kaydi açtım halledemediler Cayma bedeli vermeden caydim
Sonra farkli pakete geçtim.Modemide değiştim

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Bulunduğum bölgede bi tt veriyor 100mbps i o yüzden kalıyorum şeytan kulağına kurşunda 3 senem oldu bir sıkıntı yaşamadım ama fiyatlar artacak birde taahhüt olmaması daha iyi.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Bulunduğum bölgede bi tt veriyor 100mbps i o yüzden kalıyorum şeytan kulağına kurşunda 3 senem oldu bir sıkıntı yaşamadım ama fiyatlar artacak birde taahhüt olmaması daha iyi.
Hocam inanır mısınız bendede oyle.Turknet 100 mbps internet vardi 20mbps veriyordu🤣

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Xiaomi
Konular
155
Hocam inanır mısınız bendede oyle.Turknet 100 mbps internet vardi 20mbps veriyordu🤣

İşte o yüzden heps aynı altyapıdan verince kaldım bunda. Nasıl olsa aynı altyapı deseler biz kendi altyapımızı çekicez a menna..

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
14.0 mbps benimde upload netspeed tt altyapısı

TheCold75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
TT vdsl altyapısı poyraznet 14 mbps olmuş.

Üst Alt