Haber Turk.Net'e Zam

stranium

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tr
Cihazım
Mi A2 ve A2Lite
Konular
5
Türk Telekomun %66 saçmalığına devlet engel olmazsa bu şartlarda batar Türknet. Ben iki farklı ilde kullandım ve çok çok memnun kaldım. 75 mbit sınırsız internete 65 tl veriyorum. Bir seneyi geçti hiçbir sorun da yaşamadım.

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Türk.net'i yaklaşık 1 senedir kullanıyorum 75 Mbps internet evden 1000 dakika her yöne konuşma 65 lira gayet iyi fiyat gerçi ev telefonu kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlar içinde cazip şuana kadar Türk Telekom'un bölgesel çalışmaları dışında hiçbir sıkıntı yaşamadım Türk.net ten kaynaklanan. Kendimle birlikte birkaç tanıdığımıda beraberinde geçirmiştim gayet memnunlar onlarda, zam gelirse artık bi hal çaresine bakacağız ama durum Türk.net için ne olur orasını bilemem, fiyatıyla ön plana çıkmış durumda.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
İnternete belli bir zam gelecek baştakilere sorsan herkes iyi seviyede refah düzeyi iyi ve dolar teğet geçti bizi.Son 2 yıldır faturalara giyim,gıda,elektroniğe gelen zamlar hat safhada Asgari ücret 1603 TL ise şuanda olması gereken fiyat en az 1603.2=3602.5 TL olmalıdır. Çalışana, emekçiye, emekliye para verirken bir damla alırken kepçe kaşıkla alınıyor. Allah sabır versin.Bunlar iyi günlerimiz gibi beliyor bana.

Alperhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Önemsiz
Cihazım
MI8
Konular
2
Diğer isslerin 16 Mbps verdiği yerde türk net sayesinde 100 Mbps download / 4 Mbps Uploada 80 TL ödüyorum :)

<3

Alperhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Önemsiz
Cihazım
MI8
Konular
2
Bireysel için fiyatlar standart 65 Tl değilmiydi hocam, kurumsal değişiyor onu biliyorum da ?

Eskiden 100 Mbps kadar 65 TL olarak hizmet veriyorlardı.

Sonradan 35 Mbps kadar 65 , 100 Mbps kadar 80 olarak ayarladılar

Müşteri hizmetlerini olayı can sıkıyor.

Robotla uğraşmak istemeyenler için numara : 0212 703 43 71 :D

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
Eskiden 100 Mbps kadar 65 TL olarak hizmet veriyorlardı.

Sonradan 35 Mbps kadar 65 , 100 Mbps kadar 80 olarak ayarladılar

Müşteri hizmetlerini olayı can sıkıyor.

Robotla uğraşmak istemeyenler için numara : 0212 703 43 71 :D
Banada aynısı oldu oldugum yerde 44 MB kadar veriyor 35 MB üstü için 80 tl istiyorlar şimdide.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Diğer isslerin müşteri hizmetlerine göre Türk.net'in müşteri hizmetleri iyiydi aslında en azından sorun çözmek için bir uğraşları vardı yıllarca göremedim bu uğraşı ben Türk Telekom da. Hatta sayelerinde splitter'ın kibrit kutusu büyüklüğünde olduğunuda öğrenmiştim konuşmada bunun ötesine gidemiyorduk ondandır belki :D

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Banada aynısı oldu oldugum yerde 44 MB kadar veriyor 35 MB üstü için 80 tl istiyorlar şimdide.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam eğer türknet in yapa altyapısında iseniz 65 tl ye 100 mb alabiliyorsunuz. Değilseniz ve hattınız 100 mb destekliyor ise bu hızı size türk telekom altyapısından veriyorlar. Fiyat ise 80 tl ye çıkıyor.

Üst Alt