Haber Turk.Net'e Zam

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
İlk olarak Türknet, ikinci olarak ise Millenicom yer alıyor aklımda. Fiyatlar uçmasa bari :@headbang~~headbang~~

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Tek tek soyma girişimleri başarısız olunca devlet olaya el atmış durun ben size soymayi göstereceğim demiş nede olsa en iyi devlet soylar .
İlk olarak Türknet, ikinci olarak ise Millenicom yer alıyor aklımda. Fiyatlar uçmasa bari :@headbang~~headbang~~
Bu işler böyle.. Rekabet kurumu var bu işlere bakıyor.
Devlet şirketlerle bir olmuş halkı soyuyor internet adı altında :D

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Yani bu konuda konuşmaya gerek olmadığını biliyorum, miui forum olarak ekmeğini internetten çıkaran yönetimin , hem kendileri hem biz kullanıcılar açısından bu konuda gerekli desteği sağlamak adına gerekli konuları sabitlemesi gerektiğini düşünüyorum.

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
Altiustu bir kota kaldiracaklar. Kotadan daha beter duruma soktular ortamı. Kotasiz kullananlari bile mağdur etme yoluna gittiler. Devletin ciddi bir şekilde birakin rekabet kurulunu, direk yaptırima gitmesi gerekiyor.

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Şuan Türk.net'te 64.99 liraya 35 MB alıyorum. Eğer konu sahibi arkadaşın verdiği oran doğruysa toplam faturam 42.89 lira daha zam yiyecek. Yaklaşık olarak 107 TL cebimden çıkmış olacak. Türk.net geçen sefer olduğu gibi önceden bilgi verirse en son 64.99 olacağı aya kadar kullanır, sonra kapatırım. VDSL modemi de ikinci el olarak satmaya bakarım. Teşekkürler vatandaşı soyanlar.

demantools

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Redmi 5Plus
Meslek
Öğrenci
Konular
15
İş tamamen Turk Telekom 'da bitiyor... Bunun sonu pek hayırlı olmayacak ama neyse

Üst Alt