Sohbet Türk.net Gigafiber kullanan var mı ?

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Ah be ben de ümitlendim telefonda 700ü göremiyorum madem wifi 6lı modem var bize de verin kardeşim telefon da destekliyor hazır 😹
Bu konuyu onlara iletin yukarda bitane metin yazmıştım ona benzer bir metin iletin beni hemen aradılar ama açamadım şimdi tekrar bekliyorum aramalarını. Ne kadar baskılarsak olumlu sonuçlanması daha muhtemel olur 🙂

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Umarım değiştirirler nodemleri arkadaşlar, sonuçları bu konuda paylaşırsanız sevinirim. Konu büyük ölçüde her anlamda referans olur gibi.

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Merhaba bir gelişme oldu, zte modemler test aşamasında olduğu için arıza olduğu zaman değişim sağlıyorlarmış. Wifi 6 destekli smartyfi ile değişim sağlayabildiklerini söylediler. Smartyfi hakkında bilginiz varmı? Yapay zeka destekli modem falan yazıyor

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Merhaba bir gelişme oldu, zte modemler test aşamasında olduğu için arıza olduğu zaman değişim sağlıyorlarmış. Wifi 6 destekli smartyfi ile değişim sağlayabildiklerini söylediler. Smartyfi hakkında bilginiz varmı? Yapay zeka destekli modem falan yazıyor
Smartyfi wifi6 destekli yapay zekaya sahip bir router yani bir modem değil. Bununla internete çıkış sağlayamazsınız ancak mevcut wifi nizi wifi6 teknolojisi ile tekrar yayın yapılmasını sağlar range extender ve repeater mantığı yani. Hiç kullanmadım ve deneyimlemedim.

DoktorProxy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
20
Smartyfi wifi6 destekli yapay zekaya sahip bir router yani bir modem değil. Bununla internete çıkış sağlayamazsınız ancak mevcut wifi nizi wifi6 teknolojisi ile tekrar yayın yapılmasını sağlar range extender ve repeater mantığı yani. Hiç kullanmadım ve deneyimlemedim.
Yine de her türlü işimi görecek değil mi? Peki bilgisayar için ne olacak o wifi 5 mi kullanacak

Schwzz

Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
S24 Ultra
Konular
153
Yine de her türlü işimi görecek değil mi? Peki bilgisayar için ne olacak o wifi 5 mi kullanacak
Wifi6 destekli bir usb wifi alıcı kullanırsanız ve smartfi ın verdiği wifi ağından bu alıcıyla bağlanırsanız bilgisayardan da daha iyi sonuç alırsınız diye düşünüyorum.

Bu arada tp link in vardı wifi6 destekli usb alıcıları 800-900 bandında.

Galaxy S24 Ultra cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt