Video Tüm Cihazlar İçin Manuel Twrp Yükleme (Video)

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Gunaydın Yanarsın57 Hocam. :) Forumdaki arama butonu ve ulvi Google amcamizi kullanarak 4 dakikalık bir araştırma yaptım ;) Size guzel bi haberim var öyleyse. Hasan hocamızın paylaştığı programda sizin cihazın adını gördüm. Bu programa bir bakın derim. Yes~~

Ayrıca, cihazınız için miui12 de yayımlanmış. Yanlış mı görüyorum? giggle~~

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bnm cihazım mi9 Explorer Edition ( Pro 5G) tvrp listesinden baktığımda bnm telefona ait bir tvrp olmadığını gördüm, bütün modeller var neredeyse ama bir tek bnm cihaz ismini göremedim. bu yüzden ben tvrp yükleyemezmiyim? miui12'ye güncellemek istiyordum fakat şuan tvrp konusunda sınıfta kaldım :)

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

BL kilit açık mı ?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Evet açık, ( cihazı Çin'den aldığımda istanbulda Global room atılmıştı ozaman demek bu kilit açılmış. girdiğimde kilit açık diyor. )
*USB hata ayıklamaya izin verdim
*Aygıt yöneticisinde cihazım görünüyor,
*Hasan hocanın programında telefon modelimi seçiyorum fakat c/twrp/ klasörünün içinde twrp.img dosyası hiç gelmiyor,
*Adb programı ile de adımları tek tek yapıyorum yine bi hata alıyorum

Yanlış twrpyi yüklüyorsunuz linkte yer alan twrp yi video da anlatılan yöntem ile yükleyin...

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
Yanlış twrpyi yüklüyorsunuz linkte yer alan twrp yi video da anlatılan yöntem ile yükleyin...

evet dediğiniz twrp dosyasını indirdim, videodaki gibi devam ettiğimde bu sefer twrp'yi yüklemeyi başardım fakat bilgisayar telefonumu Mi9 Transparn Edition olarak görüyordu, twrp modunda cihazı açtığımda bilgisayar bazı dosyaları yükledi ve normal mi9 olarak görmeye başladı bu bir sorun yaratırmı peki ?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
evet dediğiniz twrp dosyasını indirdim, videodaki gibi devam ettiğimde bu sefer twrp'yi yüklemeyi başardım fakat bilgisayar telefonumu Mi9 Transparn Edition olarak görüyordu, twrp modunda cihazı açtığımda bilgisayar bazı dosyaları yükledi ve normal mi9 olarak görmeye başladı bu bir sorun yaratırmı peki ?

Yaratmaz, işini yapsın yeterli...

Yanarsın57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi9 E. Edition
Konular
22
Yaratmaz, işini yapsın yeterli...
Serdar Hocam aksilikle başladı ya devamı geliyor anlamış değilim. twrp içinde magisk olayını yaptım, format data olayını da yaptım. telefonuma uygun roomu indirdim, telefona gönder dedim, twrp de install dediğimde o dosyayı gördü yükle dediğimde hata:7 sdcard ile ilgili kırmızı yazılar çıktı ve yükleme başarısız dedi.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Serdar Hocam aksilikle başladı ya devamı geliyor anlamış değilim. twrp içinde magisk olayını yaptım, format data olayını da yaptım. telefonuma uygun roomu indirdim, telefona gönder dedim, twrp de install dediğimde o dosyayı gördü yükle dediğimde hata:7 sdcard ile ilgili kırmızı yazılar çıktı ve yükleme başarısız dedi.

Rom nedir? 5G ise olmaz

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104

fakdere

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
mi9t
Konular
0
merhaba ,
cihazımda twrp bulunmakta(kırmızı yunan twrp) fakat ne yaptıysam güncellemek için telefon hafızasındaki dosyaları düzgün formatta görüntüleyemiyorum.Mevcut twrp nin üzerine video da anlatıldığı gibi manuel kurulum yaparak orange fox'u yükleyip magisk flaslasam sorun olur mu ?
teşekkürler ,

Üst Alt