Sıcak Fırsat Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint 21-24 Ocak arası bedava oyna

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar

Meraklısına, Nişancı ve Açık Dünya oyun severler kaçırmasın derim. Oyun 21 Ocak 12:00 - 25 Ocak 20:00 (yerel saatle) tarihleri arasında tümüyle oynanabilir olacak. Fırsatı kaçırmayın :)
Linkleri aşağıya bırakıyorum.

İyi oyunlar.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44

Merhaba arkadaşlar

Meraklısına, Nişancı ve Açık Dünya oyun severler kaçırmasın derim. Oyunu bugünden indirip 21-24 Ocak arası bedava oynayabilirsiniz.
Fırsatı kaçırmayın :) Linki aşağıya bırakıyorum.

İyi oyunlar.

Ortadoğu ve balkanların en iyi oyun mağazası epic games.
Şu konuya da beklerim son 1 gün :Sıcak Fırsat - STAR WARS™ Battlefront™ II: Celebration Edition Ücretsiz Oldu!

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Ghost Recon Breakpoints gerçekten çok güzel bi oyun. İlk çıktığı dönemde satın alıp bitirmiştim. 3 günde bitirebilecek kadar vaktiniz varsa hiç düşünmeden başlayabilirsiniz mm~~

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Ghost Recon Breakpoints gerçekten çok güzel bi oyun. İlk çıktığı dönemde satın alıp bitirmiştim. 3 günde bitirebilecek kadar vaktiniz varsa hiç düşünmeden başlayabilirsiniz mm~~
Bakalım hocam ama wildlands'ın daha iyi olduğu yönde yorumlar okudum. Wildlands'ı baştan sona 2 defa bitirdim, umarım bu oyunda onun tadında olur :)

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Bakalım hocam ama wildlands'ın daha iyi olduğu yönde yorumlar okudum. Wildlands'ı baştan sona 2 defa bitirdim, umarım bu oyunda onun tadında olur :)

Oyun dinamikleri neredeyse birebir aynı.. Wildlands'ı da oynamıştım. Zaten Wildlands'ı çok severek oynadığım için Breakpoint'i aldım. Olumsuz yorumların çoğunun sebebi oyun dinamiklerindeki benzerliktir heralde.. Yeni oyun olunca insan daha fazla yenilik bekliyo haliyle :) bi de ben öyle yorumları filan çok takmam. bi seri hoşuma gidiyorsa, hoşuma gitmeyen oyun çıkarana kadar o seriye devam ederim :D

Düzenleme : bi süredir bilgisayarım yoktu. Bugün Monster Tulpar T7 V20.2 aldım :) canım çekti, ben de tekrar oynuycam :D

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Oyun dinamikleri neredeyse birebir aynı.. Wildlands'ı da oynamıştım. Zaten Wildlands'ı çok severek oynadığım için Breakpoint'i aldım. Olumsuz yorumların çoğunun sebebi oyun dinamiklerindeki benzerliktir heralde.. Yeni oyun olunca insan daha fazla yenilik bekliyo haliyle :) bi de ben öyle yorumları filan çok takmam. bi seri hoşuma gidiyorsa, hoşuma gitmeyen oyun çıkarana kadar o seriye devam ederim :D

Düzenleme : bi süredir bilgisayarım yoktu. Bugün Monster Tulpar T7 V20.2 aldım :) canım çekti, ben de tekrar oynuycam :D
Ben başladım bile hocam ;) Bu arada yeni bilgisayarınız hayırlı olsun Yes~~

Üst Alt