Sohbet Tıraşa ne kadar ücret ödüyorsunuz?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
1 ayda önceki fiyat. Kimse kusura bakmasın ama özellikle berberler sosyal medyada şaklabanlık yapmaya başladıktan sonra şov ayağına fiyatlarını saçma sapan yükseltti. Bu konuşulan fiyatları hak etmiyorlar. Çoğu berber işin bi kısmını yapıp gerisini çırağına, kalfasina bırakıyor. Bu dediğim şov işi yemek sektörü içinde geçerli.
bunun sovla alakası yok ki. 20 tl baya düşük 60-70 tl vermek banada fazla geliyor ama 20 de fazla düşük kalıyor. Şov yapanlar ayrı zaten millet çiğ köfteye tosta şov yaptığı için iki üç katını veriyor, saçma.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
bunun sovla alakası yok ki. 20 tl baya düşük 60-70 tl vermek banada fazla geliyor ama 20 de fazla düşük kalıyor. Şov yapanlar ayrı zaten millet çiğ köfteye tosta şov yaptığı için iki üç katını veriyor, saçma.
Hocam 20₺'yi ben sıkıştırmıyorum adamın cebine. Fiyatı banada aynı siz gelirseniz size de aynı. 10-12 kişi çalışıyor üstelik dükkanda. Gittiğim dükkan yıllardır aynı. Tabii ki fiyat artışı oldu yıllar geçtikce ama ilk gitmeye başladığım zaman 5. sınıf desek 5₺'idi kesim ve yıkama 10-11 yıl geçti 20₺ şu anda. İskenderun'da yok mu 100'e 200'e kesim yapan yerler var ama gereksiz buluyorum kestirdiğim model aynı, oraya da kestirsem saçı buraya da uzama süresi aynı. Bana kattığı bir şey olmayacak yani.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam 20₺'yi ben sıkıştırmıyorum adamın cebine. Fiyatı banada aynı siz gelirseniz size de aynı. 10-12 kişi çalışıyor üstelik dükkanda. Gittiğim dükkan yıllardır aynı. Tabii ki fiyat artışı oldu yıllar geçtikce ama ilk gitmeye başladığım zaman 5. sınıf desek 5₺'idi kesim ve yıkama 10-11 yıl geçti 20₺ şu anda. İskenderun'da yok mu 100'e 200'e kesim yapan yerler var ama gereksiz buluyorum kestirdiğim model aynı, oraya da kestirsem saçı buraya da uzama süresi aynı. Bana kattığı bir şey olmayacak yani.
sürümden kazanıyormuş o zaman. 20 tl ile kazanç sağlaması zor olur çünkü. genelde 3-4 ü geçmez çalışan o yüzden demiştim.

iLK3R!

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
110
Dışarıda sadece saç tıraşı olduğumdan 50tl

redminote4kullanicisi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
RN8
Konular
117
Bursa'da sıradan mahalle berberine saç, sakal 140 TL veriyorum. Gerçekten emek isteyen, dikkat isteyen ve özellikle ustalık gerektiren meslek, takdir ediyorum fakat anlamadığım konu alt tarafı makine ve makası alıp kıl kesiyorsun hocam 140 TL nedir koyun mu traş ediyorsun diyelim geliyor ama diyemiyorsun işte.
bana 200 geçirdiler hocam . fırsatçının teki hepsi bir tane namuslu bir esnaf görmedim daha.
işten çıktım üzerimde forma vardı bilmediğim için mahalleyi bi yere geçtim, saça 120 sakal 50 ağda 30 istedi. 200 ₺ ilk defa tıraşa veriyorum. adam dedim yani sen bana 200 kitledim, yoo öyle değil ben emeğimi alıyorum sana özel değil vs. dersen tabii
mecbur verdim ama bidaha önünden dahi geçmem. yaptığı şey yanları almak bu arada sanki model yapmış gibi . anlattıkça sinirlerim tepeme çıkıyor hala
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kim kime ne takabilirse hesabı. Kendi kuaförüm gerçekten çok lüks bir kuaför Ankarada bakım-epilasyon-botoks vs. hepsini içeren bir salon. saç sakal 140 ödüyorum. Ama kızılayda bir kuaföre sordum saç sakal 450 dedi. AVM'lerdeki parisli cemil saç sakal 350. Sıhhiyede dönercilerin arasındaki berber saç sakal yıkama 40 tl, mahallemdeki kuaför ise saç sakal 60 tl. Hangisine o an bütçem yeterse ona gidebilirim ama 140 tl olan kuaför her zaman f/p türk kahvem, çikolatam suyum hepsi hazır. Garip garip müzikler çalmıyor. Kuaförler boş boş konuşmuyor. Sessiz, sakin huzur dolu. :)
hocam yenimahallede girdim ben 200 aldı herif. yaptığı tek maharet yanları kesmek ve boş boş konuşmak ve elit göstermek o kadar

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
90 tl istediğim modeli düzgün yapan tek 1 yer bulabildim o yüzden berber değiştirmiyorum sadece saç sakala kendim model veriyorum

Üst Alt