Çözüldü This MIUI version can`t be installed on this device" sorunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Farrukh93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Farrukh
Cihazım
Redmi 3s
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
lavender_global_images_V10.3.5.0.PFGMIXM_20190424.0000.00_9.0_global
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi note7
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonum XIAOMI REDMI NOTE7. Çinden aldım sorunsuz şekilde unlock yaptım. Öncelikle başvuru yaptım. 7 gün bekledikden sonra Mi flash unlock uygulamasıyla sorunsuz şekilde unlock yaptım. Geliştirici seçeneklerinden unlock olduğunu kontrol etdim evet olmuşdu. Sonrasında telefonum için gerekli olan rom dosyasını indirdim ve telefonu fastboot moduna alıp xiaomımıflash uygulamasıyla flash yaptım. Sorunsuz şekilde flash olundu ve sonda "success" yazıldı ve telefon kendiliyinden restart olundu amma açılmadı ve resimdeki gibi oldu. Ne yapmam lazım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Telefonum XIAOMI REDMI NOTE7. Çinden aldım sorunsuz şekilde unlock yaptım. Öncelikle başvuru yaptım. 7 gün bekledikden sonra Mi flash unlock uygulamasıyla sorunsuz şekilde unlock yaptım. Geliştirici seçeneklerinden unlock olduğunu kontrol etdim evet olmuşdu. Sonrasında telefonum için gerekli olan rom dosyasını indirdim ve telefonu fastboot moduna alıp xiaomımıflash uygulamasıyla flash yaptım. Sorunsuz şekilde flash olundu ve sonda "success" yazıldı ve telefon kendiliyinden restart olundu amma açılmadı ve resimdeki gibi oldu. Ne yapmam lazım?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Yazılımı yüklerken Mi flash üzerinden clean and lock seçeneğini seçmiş olabilir misiniz ?

Oyla:

Farrukh93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Farrukh
Cihazım
Redmi 3s
Konular
1
Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Evet o seciliydi. Kendiliyinden olmus. Sonradan fark etdim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ne yapmam lazim. Yardim edebilirmisiniz?
Bootloader kilidini açmayı yeniden deneyin.O seçeneği seçtiğiniz için cihaz kilit kapanarak çökmüş.Açılırsa hatasız yeniden romu flash all seçeneği ile yükleyin.

Oyla:

Farrukh93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Farrukh
Cihazım
Redmi 3s
Konular
1
Bootloader kilidini açmayı yeniden deneyin.O seçeneği seçtiğiniz için cihaz kilit kapanarak çökmüş.Açılırsa hatasız yeniden romu flash all seçeneği ile yükleyin.
Cok sagol. Sordugunuz sorudan anladim ve yaptim. Simdi acildi telefon. Yeniden flash yapmaya gerek kalmadi. Cok tesekkur ederim yardiminiz icin.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Oyla:

ekinbnc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ekinbnc
Cihazım
Mi 8
Konular
0
herkese merhabalar. aynı hata ile bende karşılaştım ve aynı işlemleri uyguladım ancak tekrar mi unlock ile kilidi açmaya çalışırken unlocking de hata veriyor ve telefondan geliştirici modunu açmamı istiyor. ancak telefon recovery moddan ve fastboot moddan başka bişey yapmıyor. mi8 kullanıcısıyım. bilgisi olan var mı acaba.

Oyla:

trojenclan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih Ercan
Cihazım
Le max 2 x82
Konular
0
uppp

herkese merhabalar. aynı hata ile bende karşılaştım ve aynı işlemleri uyguladım ancak tekrar mi unlock ile kilidi açmaya çalışırken unlocking de hata veriyor ve telefondan geliştirici modunu açmamı istiyor. ancak telefon recovery moddan ve fastboot moddan başka bişey yapmıyor. mi8 kullanıcısıyım. bilgisi olan var mı acaba.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt