Tema The Grey (Tema Markette Yayında)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Belki yeri değil ama sizi galiba 5-6 yıl önceden tanıyorum. O zamanlar googleandroid.com vardı ardından kapandı ve forumandronova ile birleşti. Ben dahil birkaç kişi turkcell t10 marka cihazına rom hazırlardık. Siz o zamanlar miui romlara meraklıydınız. Doğru mu hatırlıyorum. Nick yine aynıydı galiba.

5-6 seneden de fazla oldu galiba hocam :)

Hafızanız sizi yanıltmıyor o dönemde de MIUI romları çok seviyordum. Zaten o yıllarda android forumlarında aktif olup da Xiaomi kullanmayan yok herhalde. Eski arkadaşlarımızın da pek çoğu çok aktif olmasalar da buradalar, arada eski günleri yad ediyoruz :)

fox5578

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
17
5-6 seneden de fazla oldu galiba hocam :)

Hafızanız sizi yanıltmıyor o dönemde de MIUI romları çok seviyordum. Zaten o yıllarda android forumlarında aktif olup da Xiaomi kullanmayan yok herhalde. Eski arkadaşlarımızın da pek çoğu çok aktif olmasalar da buradalar, arada eski günleri yad ediyoruz :)
Vay be henüz mi4 cihazı yeniydi. Miui ise 4. sürümdeydi. Düşük kapasiteli cihazlara rom atıp verim almaya çalışıyorduk. Bahsettiğim dönem 2010 olması lazım yani nereden baksak 7-8 yıl olmuştur

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Hocam bölgeyi nereden değiştiriyorsunuz?
hocam bölgeyi değiştirdin olmadı . tema marketin güncellenmesini kaldırdım olmadı sabah bir kez daha denedim oldu ben de şaştım nasıl oldu diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bakalım hocam çözüm bulursak burada paylaşırım İnşallah ;)
hocam eline sağlık tema on numara devamını bekliyoruz .yorumunu yaptım 5 yıldızı verdim

Son düzenleme:

12dyl1983

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Velid Kaya
Cihazım
Mİ 8 6/128
Meslek
Eczacı Teknisyeni
Konular
17
Güzel tema teşekkürler..

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
bu sabah temayı tema marketten indirdim elinize sağlık devamını bekliyoruz
hocam bölgeyi değiştirdin olmadı . tema marketin güncellenmesini kaldırdım olmadı sabah bir kez daha denedim oldu ben de şaştım nasıl oldu diye
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam eline sağlık tema on numara devamını bekliyoruz .yorumunu yaptım 5 yıldızı verdim
Güzel tema teşekkürler..
Teşekkür ederim arkadaşlar, güle güle kullanın. Yorumlarınız içinde ayrıca teşekkür ederim. İnşallah fırsat buldukça yeni temalar üzerinde çalışıp yayınlayacağım. :)

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Tema için teşekkürler çok güzel bir tema mağazaya da yorum yaptım. . Neden yazı fontu değişmedi orijinal kaldı. Birde ana ekran düzenleri bende neden görünmüyor. Bildirim panelindeki küçük ayarlar tuşu görünmüyor bide

Son düzenleme:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Tema için teşekkürler çok güzel bir tema mağazaya da yorum yaptım. . Neden yazı fontu değişmedi orijinal kaldı. Birde ana ekran düzenleri bende neden görünmüyor. Bildirim panelindeki küçük ayarlar tuşu görünmüyor bide
Teşekkürler hocam. Temada yazı fontu yüklü değil hocam, ana ekran düzenleri Roma göre farklılık gösterebilir, bildirim paneli ayarlar sekmesini bildirimlerde daha fazla yer kazanmak adına ufak bir nokta şeklinde ayarladım.

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Teşekkürler hocam. Temada yazı fontu yüklü değil hocam, ana ekran düzenleri Roma göre farklılık gösterebilir, bildirim paneli ayarlar sekmesini bildirimlerde daha fazla yer kazanmak adına ufak bir nokta şeklinde ayarladım.
O yazı fontunu ayrıca paylaşma şansınız yok mu. Bulamıyorum hiçbir yerde çünkü

Üst Alt