Yardım Test Point Xiaomi Mi5x SONRASI EKRAN GİTTİ

Zeurest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Merhaba dün akşam telefonuma rom yüklemek istedim bootloder kilidi açıktı global rom yükledim rom sonrası bootloder kilidi kapandı ve telefon hiç açılmadı sadece fast boot menusune giriyordu. Naptıysam saatlerce uğraştım bootloder kilidini açamadım ertesi gün yani bugün careyi telefonun icini açıp rom yüklemekte buldum ekranım calışıyordu içini açtıktan sonra cımbızla o iki noktaya dokunduktan sonra ekran gitti ve bir daha gelmedi romu falanda yükledim telefon açılıyor ancak ekran yok ama dokunmatik sesleri geliyor ekrana dokununca tepki veriyor ancak ışık yok. Yardımcı olursanız sevinirim

Zeurest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Hadi bakalım inşallah olur
kardeşim bugün aradım az önce olmuyor gel al iade dediler birde o kadar övünüyorlardı biz yaparız biz yaparız diye. Alıcam telefonu evde koyucam bir köşede dursun olurda sahibindende ekranı kırılmış sadece anakartı sağlam bir telefon satarlarsa alırım öyle birşeyler yaparım belki

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
kardeşim bugün aradım az önce olmuyor gel al iade dediler birde o kadar övünüyorlardı biz yaparız biz yaparız diye. Alıcam telefonu evde koyucam bir köşede dursun olurda sahibindende ekranı kırılmış sadece anakartı sağlam bir telefon satarlarsa alırım öyle birşeyler yaparım belki
abi bunun ustalıkla alakası yok bu sorunu kimse çözemiyor. tel çalışıyor ekran yok ama ekrandada bir problem yok çok saçma bir problem peki sana tam olarak ne söylediler

Oyla:

Zeurest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Mi 6
Konular
5
abi bunun ustalıkla alakası yok bu sorunu kimse çözemiyor. tel çalışıyor ekran yok ama ekrandada bir problem yok çok saçma bir problem peki sana tam olarak ne söylediler
Birşey söylemediler valla olmadığını söylediler bütün aksilikler üst üstte geliyor zaten

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
kardes bana ocakın 19 unda döneceğiz dediler 19 unda arradum saat 4 gibi sonuç alamadıklarını biraz daha kalacağını söylediler... 21 , 22 gün oldu. Lanet olsunya resmen bozuk telefon aldık. Abi bir telefon sırf yazılım attın diye söner mi ya? Ya da söndü anakart nasıl çöp oldu. Ben bunu anlamıyorum.

Oyla:

ialpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi band
Konular
0
Arka kapağı açıp pilin bağlantısını kesin.
Power tuşuna 1 dk basılı tutun statik elektrikten dolayı yüklenmeyi boşaltacaktır.
Pili bağlayıp telefonu açın.

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Arka kapağı açıp pilin bağlantısını kesin.
Power tuşuna 1 dk basılı tutun statik elektrikten dolayı yüklenmeyi boşaltacaktır.
Pili bağlayıp telefonu açın.
Hocam olmuyor..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Arkadaşlar ne yaptınız cihaz için bende de aynı cihazdan var

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
mi 5x e oreo a1 firmware bulastirmanin sonucudur genelde onceekran gidiyor pc ye takinca tepki vermiyor sonra tamir edicem diye yanlis yazilimlar flashliyosun = çöp oluyor.

Oyla:
Üst Alt