Sohbet TERÖRE LANET OLSUN..! ...:::» iSTANBUL «:::...

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
Rabbim birliğimizi bozmasin.hainler kendi kanlarında bogulacaklar insallah

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
İstanbul'da yaşanan menfur terör olayında hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet,tüm yakınlarına sabır dilerim.

Mübarek günlerde bu insanların canlarını yakanları Allah kahretsin.

Teröre,işbirlikçilerine,yardım yataklık edenlere LANET olsun.

Başımız SAĞolsun.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Amin

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Dua ve beddua ile çözülebilecek bir sorun olmadığını anlamak gerek. Yoksa daha çok canlar gidecek.

Gaflet, dalalet ve hatta hıyanete varan hesapsız hırsların, vahim yanlışların, ihmallerin ve göz yummaların neticesi bunlar.

Yarın öbür gün hayatını kaybedenler belki tanıdıklarımız, ya da bizzat biz olacağız. Devamı da gelecek. Son değil bunlar. Zira önlem alınmıyor, ciddiye alınmıyor, örtbas edilmeye çalışılıyor. Sorumluluk yetkisi olmayanlara yüklenmeye çalışılıyor.

gnys

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
samsun
Cihazım
redmi not 9 pro
Konular
46
Büyümenin bedeli de büyük oluyormuş demek ki
Ama Allah her daim yar ve yardımcımız olacaktır buna inanın bu kadar şeheheheheitler boşa gitmeyecektir

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Kenetlenme zamanı, ayrışma değil... Allah sabır versin bize..

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
gnys

Bu terör örgütü Suriye'nin parçalanmasıyla semirmiş bir örgüt. Suriye'nin parçalanmasından da birinci derecede biz sorumluyuz. Büyümenin bedeli değil bu, teröristlere ortam yaratmanın bedeli.

ByKatre

Sorumlular hatasını kabul etmeden ne kenetlenmesi olabilir? Şu anda bu herifler yeni saldırıları planlıyor. Şu anda herşeyden habersiz işine gücüne bakan insanlarımız yine öldürülecek. Yetkililer seyirci kalacak, biz öleceğiz. Neyle kenetleniyoruz?

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
gnys

Bu terör örgütü Suriye'nin parçalanmasıyla semirmiş bir örgüt. Suriye'nin parçalanmasından da birinci derecede biz sorumluyuz. Büyümenin bedeli değil bu, teröristlere ortam yaratmanın bedeli.

ByKatre

Sorumlular hatasını kabul etmeden ne kenetlenmesi olabilir? Şu anda bu herifler yeni saldırıları planlıyor. Şu anda herşeyden habersiz işine gücüne bakan insanlarımız yine öldürülecek. Yetkililer seyirci kalacak, biz öleceğiz. Neyle kenetleniyoruz?
Nasıl birinci dereceden sorumlu oluyoruz?

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
gnys

ByKatre

Kastınız şuysa doğru.. orada haftaya cuma namazı kılmaya cehd etmiş, ama seneler geçmiş, oradaki yangının büyümesinde küresel haçlı yamyamlarının oyunlarına piyon olup fatura olarak milyonlarca insanı alıp ülkeyi her ay bombaların kucagında bırakmaksa doğru.. Suriyenin faturası milyonlarca insan ve patlayan bombalar. yanlışta ısrar edip, yaşanan hâli insanlık zaviyesinden açıklamaya calısıp htaları yanlısları asla kabul etmemek gördüğümüz. iran arabistan müslüman değil mi? başka ülkelerin iç işlerine karışmak kimin hakkı? osmanlıcılık oynayarak geldiğimiz hal bu, ecdad başkaydı, ondaki feraset vs sende var mı? kuru hamasetten baska neyiniz var ki? arap baharı diye bir sacmalıkla sırtlanlar gözlerini petrollere vs diktiler, istemediklerini al aşşağı ettiler, arabistan iran cok mu bahar havasında olan ülkeler?! onlara niye dokunmadılar, ki onlar da ayrı mesele.. Bu meseleler çoookk kapsamlı uzun tartısmaları olusturacak capta. müslümanlar akıllı olup, kuran da aklınızı işletmez misiniz diye atıf yapılan ilahi mesaja ram olmadıkca bir adım ileri gidemeyiz.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Kastınız şuysa doğru.. orada haftaya cuma namazı kılmaya cehd etmiş, ama seneler geçmiş, oradaki yangının büyümesinde küresel haçlı yamyamlarının oyunlarına piyon olup fatura olarak milyonlarca insanı alıp ülkeyi her ay bombaların kucagında bırakmaksa doğru.. Suriyenin faturası milyonlarca insan ve patlayan bombalar. yanlışta ısrar edip, yaşanan hâli insanlık zaviyesinden açıklamaya calısıp htaları yanlısları asla kabul etmemek gördüğümüz. iran arabistan müslüman değil mi? başka ülkelerin iç işlerine karışmak kimin hakkı? osmanlıcılık oynayarak geldiğimiz hal bu, ecdad başkaydı, ondaki feraset vs sende var mı? kuru hamasetten baska neyiniz var ki? arap baharı diye bir sacmalıkla sırtlanlar gözlerini petrollere vs diktiler, istemediklerini al aşşağı ettiler, arabistan iran cok mu bahar havasında olan ülkeler?! onlara niye dokunmadılar, ki onlar da ayrı mesele.. Bu meseleler çoookk kapsamlı uzun tartısmaları olusturacak capta. müslümanlar akıllı olup, kuran da aklınızı işletmez misiniz diye atıf yapılan ilahi mesaja ram olmadıkca bir adım ileri gidemeyiz.

Bizimle hiçbir ilgisi yokken Suriye'ye müdahil olmak zaten yanlıştı. İyi ilişkiler içinde olduğun bir komşu ülkenin iç savaşa girmesinden bir çıkarımız olamaz. Orada çıkan karışıklık Irak'a ve bize de yansıdı.

Hem binlerce insan hayatından oldu, hem milyonlarca insan evinden yurdundan oldu.

Bu insanlar ne olacak belli değil. Dönecek yerleri yok. Burada kalacak yerleri yok.

Teröristleri de nasıl temizleyeceğimiz belli değil. Sürekli patlamalar oluyor, belli ki devlet aciz kalıyor. Durduramıyor.

Üst Alt