Soru Temalar bazı yerlerde neden uygulanmıyor?

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Redmi Note 8 (Miui 11.0.9) kullanıyorum. Telefonun temalar uygulamasından indirdiğim temalar herşeye uyguladığım halde bazı yerlerde değişiklik olmuyor. Mesela mesajlar, telefon, kişiler, tuş takımı temanın resimlerinde gördüğüm görünümdeki gibi olmuyor. Birkaç farklı tema denedim, temayı hepsine uyguladığım halde orijinal klasik temanın dışına çıkamadım. Hanımda da aynı telefon var, durum onda da aynı. Bunun sebebi nedir. Mesela NewPort v11.14 DarkLight diye bir temam var ama bu tema telefonun her yerinde uygulanmıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Oda duruyor ama, yeni indirdiğinizi seçerek onu kullanabiliyorsunuz.Her temada değişiyor.

Çok teşekkür ederim. Bir de böyle deneyeyim bakalım nasıl olacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oda duruyor ama, yeni indirdiğinizi seçerek onu kullanabiliyorsunuz.Her temada değişiyor.

İndirdim denedim. Sorun yok, dediğiniz gibi oldu. Tema direkt uygulandı. Fakat orijinalin yerine bunu varsayılan yapmak istiyorum, bu nasıl olacak.
Bir de aynı bu şekilde mesajlar uygulaması da var mı, varsa onun da linkini verebilir misiniz.

Son düzenleme:
Oyla:

recepyildiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RECEP
Cihazım
POCO M4 PRO
Meslek
MUHASEBE
Konular
9
Çok teşekkür ederim. Bir de böyle deneyeyim bakalım nasıl olacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İndirdim denedim. Sorun yok, dediğiniz gibi oldu. Tema direkt uygulandı. Fakat orijinalin yerine bunu varsayılan yapmak istiyorum, bu nasıl olacak.
Bir de aynı bu şekilde mesajlar uygulaması da var mı, varsa onun da linkini verebilir misiniz.
Rica ederim.Olmasına sevindim.Dediğim gibi temalarda uygulanıyor.Varsayılan olarak ayarlardan yapabilirsiniz.Mesajlar uygulamasını indirmedim onda belki olmayabilir.Atarım size.

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Rica ederim.Olmasına sevindim.Dediğim gibi temalarda uygulanıyor.Varsayılan olarak ayarlardan yapabilirsiniz.Mesajlar uygulamasını indirmedim onda belki olmayabilir.Atarım size.
Resimlerdeki yerlerden varsayılan olarak orijinal yerine bunu seçince telefon feleğini şaşırıyor. Birçok şey duruyor, sinyal almıyor, kilitlenmiş gibi oluyor. 5-10 saniye sonra normale dönüyor, ancak rehber olarak bu değil de yine orijinal olan kalıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-06-27-14-52-03-327_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-27-14-52-03-327_com.android.settings.jpg
    789,5 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_2020-06-27-14-52-13-961_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-06-27-14-52-13-961_com.android.settings.jpg
    987,3 KB · Görüntüleme: 20
Oyla:

recepyildiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RECEP
Cihazım
POCO M4 PRO
Meslek
MUHASEBE
Konular
9
Resimlerdeki yerlerden varsayılan olarak orijinal yerine bunu seçince telefon feleğini şaşırıyor. Birçok şey duruyor, sinyal almıyor, kilitlenmiş gibi oluyor. 5-10 saniye sonra normale dönüyor, ancak rehber olarak bu değil de yine orijinal olan kalıyor.
Bende herhangi bir problem olmadı ama yinede bakar farklı şeyler dener dönerim size.

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Sizde bootloader açık mı kapalı mı. Romunuz global mi değil mi? Belki bunlar etkiliyordur farkımızı.

Oyla:

vefa85

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
selçuk
Konular
0
[/QUOTE]

iyi günler ben de denemek istiyorum ama dosya indirilemiyor bağlantıyı yenileyebilir misiniz

Oyla:
Üst Alt