Soru Tema iconları boyutu

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi miui arayüzündeki iconları küçük yapan bir tema var mı benim kullandığım tema ara yüzünün menü düzeni 5*7 şekilde kullkullanıyorum
Ve üst bildirim paneli bu şekilde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fakat simgeleri biraz daha küçük görmek istiyorum bunu sağlayan bir tema arayüzü var mı anlam ışık değilim tema mağazasındaki temaların % 90 4*5 düzeninde veya 4*6 neden diğer temalardaki gibi Ana Ekran düzeni seçeneğini koymuyorlar anlamış değilim isteyen istediği şekilde kullanmış olur hem umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir Ben şuan Temalar mağazasındaki STOC - MOD adlı temayı kullanıyorum simgeleride orajinal arayüzün simgeleri ile değiştirdim ama küçültmek istiyorum simgeleri yardımcı olan olursa sevinirim

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam tema mağazasına dediğiniz şekilde modlu olarak yüklediğimiz taktirde Red veriliyor bu yüzden bulmanız biraz imkansız gibi görünüyor. Daha ben çok denedim ama hep Red yedim.

emreli01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
EMRE SARI
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hocam tema mağazasına dediğiniz şekilde modlu olarak yüklediğimiz taktirde Red veriliyor bu yüzden bulmanız biraz imkansız gibi görünüyor. Daha ben çok denedim ama hep Red yedim.
Simge boyutu yönünden mi yoksa menü düzeni olarak mı kast ettiğiniz stock - mod temasının menü düzeni mağazadan indirdim 5*7 şekilde çünkü bazıları bu şekilde birde kakatich adlı kullanıcının temasında vardı menü düzeni fazla şekilde olan

Üst Alt