Yardım Telefonumda 3G ve 4G çalışmıyor

temurtaha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Red Mi 3S PR
Konular
1
Selamun Aleykum, ilk öncelikle sorunumu açıklayayım.
Telefonumda 3g veya 4g'ye alınca hat çalışmıyor. Ancak 2g'de hem hat çalışıyor, hemde internete girebiliyorum. İnternet çok yavaş oluyor. QCN yeniledim. Yeniden Rom attım. Çözümlerinizi bekliyorum. İşten anlayan varsa ücretini ödeyebilirim. Teknik servis olursa daha iyi olur.

CİHAZIM : Xiaomi RedMi 3S Prime
SORUN : 4G ve 3G Çalışmıyor.

radu75

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baran
Cihazım
xiamo mi4c
Konular
0
Bendeki sorun hala devam etmekte sanırım bir yolu yok telefonu 3g ve 4g ye alınca şebeke gidiyor 2g alınca şebeke geliyor

Oyla:

CARDEX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
xiaomi mimix
Konular
3
2g çekiyor 3g 4g çekmiyor yokmu çözümünü bilen arkadaşlar. Cihazın garantisi devam ediyor.

Oyla:

Hdalsal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
1
Cihazım
J7 prime
Konular
0
Bu uygulamayı kurcalayın, bende de gitmişti bu uygulama ile düzeltmiştim. Şimdi tam olarak nasıl yapılıyordu hatırlamıyorum ama kurcalayınca çözersiniz, yada uygulama adını youtube da aratın, kullamını gösteren bir kaç video vardır mutlakak..

[doublepost=1524592516,1524592399][/doublepost]birde telefonun rootlu olması gerekiyordu galiba..
Root isitiyo krdesm ya

Oyla:

yalniz1adam

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yalniz
Cihazım
General mobile
Konular
0
Sorunu nasıl çözebiliriz. Kısa bilgi verirmisiniz ?

Oyla:

Abdullah.turmak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
İphone
Meslek
Satış personeli
Konular
0
Selamun Aleykum, ilk öncelikle sorunumu açıklayayım.
Telefonumda 3g veya 4g'ye alınca hat çalışmıyor. Ancak 2g'de hem hat çalışıyor, hemde internete girebiliyorum. İnternet çok yavaş oluyor. QCN yeniledim. Yeniden Rom attım. Çözümlerinizi bekliyorum. İşten anlayan varsa ücretini ödeyebilirim. Teknik servis olursa daha iyi olur.

CİHAZIM : Xiaomi RedMi 3S Prime
SORUN : 4G ve 3G Çalışmıyor.
Dün Turkcell aradım hat ayarlarını sıfırla sonra telefonu 2 dakika kapalı tut.açtıktan sonra ayarlara girip 4.5 g ayarına getir tekrar düzelir

Oyla:

temurtaha

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taha
Cihazım
Red Mi 3S PR
Konular
1
Konuya uzun zamandır girmiyordum, bir arkadaş özelden yazdığı soruya istinaden cevabım. Umarım sizlere de yardımcı olur.

Hocam ne yaptıysam çözemedim, vermediğim telefoncu kalmadı. Girmediğim türk ve yabancı forum sayfası, denemediğim yöntem kalmadı. Telefonu satarak kurtuldum. Telefonun büyük bir ihtimalle modem ayarlarında bir sorun oluştu. Ama kimse çözemedi. Şöyle bir yöntem var. İstersen onu dene, tam olarak hatırlamıyorum ama hatırladığım kadarıyla;
1- GPS'i aç.
2- LTE'yi aç.
3- Google haritalara girip, konum bul.
4- Son olarak WhatsApp'tan birine konum gönder.
Bu şekilde kısa süreli de olsa 4G geliyor. Bazen kalıyor bazen ise GPS'i kapatınca veya 5 dakika sonra gidiyor.

Oyla:
Üst Alt