Yardım Telefonum mi logosu gidip geliyor, hiç bir şey yapamıyorum.

yasir.the

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Yasir
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V12.0.8.0.QFJMIXM
Telefon Modeli
Mi 9T
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 9T Telefonum'a fasboot üzerinden Mİflashtool ile rom flashlarken bir hata ile karşılaştım ve ondan sonra telefonuma sürekli mi logosu gelip gidiyor ve asla hiçbir tuş veya hiçbir şey çalışmıyor sadece mi logosu gidip geliyor. Flash uygulamasıda görmüyor. Ve ekletide eklediğim hatayı almıştım ( Hata bana ait değil başka bir kullanıcının ekran görüntüsüdür, Aynı hata olduğu için ekledim) ve mi logosu gidip gelmeye başlamıştı. Sonra telefonu bir süre aynı şekilde bekletip çıkardım ama mi logosu gidip gelemeye devam etti, bir süre sonra mi logo ekrandu uzun bir süre durdu ben de fastboot moda almaya çalıştım ardından tekrar başladı ve hala mi logosu gidip gelmeye devam ediyor lütfen yardımcı olun.

Ekli dosyalar

• 1615043508245 [miuiturkiye.net].png
    1615043508245 [miuiturkiye.net].png
    136,1 KB · Görüntüleme: 39
Moderatör tarafında düzenlendi:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bu konuda yardımcı oluyorduk ?

Oyla:

yasir.the

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Yasir
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Bu konuda yardımcı oluyorduk ?

Bi kusurum olduysa maruz görün sadece belki bu sorunu yaşayıp bir şekilde çözen biri olmuştur diye konu açtım yanlış anlamayın lütfen

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
yasir.the, Linkten destek alabilirsiniz, geçmiş olsun...

Oyla:

yasir.the

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Yasir
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi 9 T cihazınıza ( Davinci), Mi 10T/Pro ( Apollo) romu flashlamaya çalışmışsınız.

Destek sonrası umarım geri dönüşü olabilir..

Oyla:

yasir.the

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Yasir
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Mi 9 T cihazınıza ( Davinci), Mi 10T/Pro ( Apollo) romu flashlamaya çalışmışsınız.

Destek sonrası umarım geri dönüşü olabilir..
Hayır bu başka bir arkadaşın SS'İ ben sadece aynı hatayı aldığım için o hatanın SS ini attım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Hayır bu başka bir arkadaşın SS'İ ben sadece aynı hatayı aldığım için o hatanın SS ini attım

Anladım hocam Siz "Ve ekletide eklediğim hatayı almıştım" yazdığınız için ben ekran görüntüsü size ait olduğunu düşündüm.

Başka yanlış anlaşılmamalar olmaması adına mesajınız düzenlenmiştir.

Oyla:

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Mi 9T Telefonum'a fasboot üzerinden Mİflashtool ile rom flashlarken bir hata ile karşılaştım ve ondan sonra telefonuma sürekli mi logosu gelip gidiyor ve asla hiçbir tuş veya hiçbir şey çalışmıyor sadece mi logosu gidip geliyor. Flash uygulamasıda görmüyor. Ve ekletide eklediğim hatayı almıştım ( Hata bana ait değil başka bir kullanıcının ekran görüntüsüdür, Aynı hata olduğu için ekledim) ve mi logosu gidip gelmeye başlamıştı. Sonra telefonu bir süre aynı şekilde bekletip çıkardım ama mi logosu gidip gelemeye devam etti, bir süre sonra mi logo ekrandu uzun bir süre durdu ben de fastboot moda almaya çalıştım ardından tekrar başladı ve hala mi logosu gidip gelmeye devam ediyor lütfen yardımcı olun.
fotoğraftaki bir hata değil uyarı mesajıdır hocam sadece bu uyarıyı aldıysanız rom yükleme işlemi başarıyla tamamlanmış demektir hala telefonunuz açılmıyorsa ya yanlış rom yüklüyorsunuz yada donanımsal bir arıza mevcuttur cihazınızda. (Fotoğraftaki uyarının anlamı rom yükleme işlemi sonrasında bootloader kilidinin hala açık olmasıdır bu uyarıyı almamak için miflashta sol üstten configuration/MiFlash configuration kısmına girin Checkpoint kısmındaki yazıları silip OK a tıklayın.)

Oyla:
Üst Alt