Çözüldü Telefonum Çalındı IMEI numarası ile konumunu öğrenebilir miyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10 global kararlı
Telefon Modeli
Xiaomi Mi Note 3
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar, mi note 3 cihazım otobüste çalındı. IMEI numarası ile konumunu öğrenebilme şansımız var mıdır acaba? bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Arkadaşlar merhaba, telefonu kilitlemiştim malum çalan şahıs açtıramadı sanırım. İzmire bir temizlik görevlisi çöpün yanında bulmuş. Ekrana yazdığım numaradan ulaştı bana sağolsun. Pazartesi günü karşı ödemeli kargolayacakmış ama bi sorum olacak bilen varsa elektronik eşya gönderiminde bir sorun çıkarıyor mu kargo şirketleri?

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
İnşallah ulaşır teşekkür ederim yardımlarınız için teşekkürler

Oyla:

lewizsthank1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 10T PRO
Meslek
Yazarkasa Teknisye
Konular
25
Geçmiş olsun öncelikle,
Size tavsiyem telefonunuza CrookCatcher uygulamasını telefonunuza kurun ve ayarları yapın. Mesela 2 kez kilit açma şifresi yanlış girildiğinde ön kamera ile fotoğraf çekip konum ve fotoğrafla birlikte mail adresinize gönderiyor. Bu şekilde telefonunuzu çalan kişileri daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz

Oyla:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
28
Geçmiş olsun öncelikle,
Size tavsiyem telefonunuza CrookCatcher uygulamasını telefonunuza kurun ve ayarları yapın. Mesela 2 kez kilit açma şifresi yanlış girildiğinde ön kamera ile fotoğraf çekip konum ve fotoğrafla birlikte mail adresinize gönderiyor. Bu şekilde telefonunuzu çalan kişileri daha kolay bir şekilde bulabilirsiniz
Güzel bir uygulamaymış kurayım telefona teşekkürler

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
benim elime ikinci el adıgım bi cihaz geçti böyle calıntı cıkmıştı aldıgım yer getir değiştirelim demişti ama ben öyle bi riske girmek istemedim çünkü en son benim hattım takılı olduu için savcılık isterse bunu bi şekilde benden istcekti cihazdada babamın üzerine kayıtlı polis hattı takılı olduğu için direk hakkında sorusturma açılıyor diye verememiştim savılıgada gitmiştim biz sizden gelip alırız demişlerdi ve o gün bu gündür 4yıldır o cihaz hala bende druyor ne gelen var ne giden nede bi bildiri... çekmecede durur sinirimi bozar arada tablet niyetine kulllanırım

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
benim elime ikinci el adıgım bi cihaz geçti böyle calıntı cıkmıştı aldıgım yer getir değiştirelim demişti ama ben öyle bi riske girmek istemedim çünkü en son benim hattım takılı olduu için savcılık isterse bunu bi şekilde benden istcekti cihazdada babamın üzerine kayıtlı polis hattı takılı olduğu için direk hakkında sorusturma açılıyor diye verememiştim savılıgada gitmiştim biz sizden gelip alırız demişlerdi ve o gün bu gündür 4yıldır o cihaz hala bende druyor ne gelen var ne giden nede bi bildiri... çekmecede durur sinirimi bozar arada tablet niyetine kulllanırım
Aldığın yere götürerek ve durumu kayıt altına alarak değişim yapabilirdin, senden cihazı isteyen olursa da (savcı, polis, asker gibi) kayıt altına aldığın belgeyi gösterir, olaydan sıkıntısızca sıyrılabilirdin... ;)

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Aldığın yere götürerek ve durumu kayıt altına alarak değişim yapabilirdin, senden cihazı isteyen olursa da (savcı, polis, asker gibi) kayıt altına aldığın belgeyi gösterir, olaydan sıkıntısızca sıyrılabilirdin... ;)

iste olmuyor malesef adam yanasmiyor :) bikere taklaya geldik hayatimizda hala evde duruyor bende merak ediyoeum acaba bu isin zaman asimi 5 yilmi diye:)

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt