Yardım Telefonum çalındı ekran kilitleniyor mu?

Furkan.✓™

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan K.
Cihazım
Xiomi redmi not
Konular
0
Mi hesabı açık olsa nolacak hocamızın telefonunu çalan kişi rom işlerinden anliyorsa gider bir AOSP rom yukler kullanır. Gmail hesabınız çalınan telefonda açık ise Google cihaz bulmayı kullanın kapatmadi iseniz.

IMEI numaraniz bilgisine sahipseniz btkya suç duyurusunda bulunun ki kişinin kullanımı engellensin
Ee btk teli bı şekilde aldı diyelim telefon yurt disiysa bunu gördüklerinde bize de ceza yasmazlarmi sjsh

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Ay ne kadar da komik, müsait bir zamanda hatırlatın ben de güleyim hocam. Biraz haber okumanizi araştırmanızı tavsiye ederim.
Ceza dediğiniz şey yasalar nezdinde olan kayıt ucretidir. Bu gibi telefonların arka planda bu tarz maliyetleri de var. Kullanıcının bilmesi gerekiyor.

Ee btk teli bı şekilde aldı diyelim telefon yurt disiysa bunu gördüklerinde bize de ceza yasmazlarmi sjsh

Diagne7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Arkadaşlar Xiaomi de belli bir yanlış denemeden sonra mail istiyormu yoksa istenildiği kadar deneme yapılabilir mi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
imei atılmış cihazlarda bu özellikler çalışıyor mu ?
Mtk lar için kesin konuşamayacağım, Xiaomi mtk cihazlara imei atıldıktan sonra Xiaomi servisleri düzgün çalışmamakta fakat snapdragon cihazlar için evet cihazımı bul çalışmakta

Üst Alt