Yardım Telefonum çalındı ekran kilitleniyor mu?

Diagne7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Arkadaşlar telefonumu çaldirdim redmi note 9 parmak izi ve 4 haneli bı şifrem vardı bu şifreyi kaç kez yanlış girme hakkı var acaba bilen varmı ? Teşekkürler.

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Arkadaşlar telefonumu çaldirdim redmi note 9 parmak izi ve 4 haneli bı şifrem vardı bu şifreyi kaç kez yanlış girme hakkı var acaba bilen varmı ? Teşekkürler.
Hard reset atarak olayı kökten çözebilir. Çok geçmiş olsun kötü olmuş. Emniyete gidip durumu anlatın. Benimde başıma gelmişti fakat biraz prosedür geç işliyor. Bende düşürmüştüm polise gidip ifade verdim daha sonra telefonu aradık adam açtı gidip aldık. Poliste ifade vs. verdikten sonra savcılık vs. diye gidiyor onlar daha ayrıntılı anlatır. Mi hesabı ile giriş yaptıysanız telefona sıfırlasa dahi açamaz.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Mi hesabında cihazı bul özelliği açık ise telefonu kilitleyebilirsin. Nasıl yapılır bilmiyorum. Ekran görüntüsünde web adresi falan yazıyor oradan bakabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-12-06-02-11-29-277_com.miui.cloudservice.jpg
    Screenshot_2020-12-06-02-11-29-277_com.miui.cloudservice.jpg
    164,8 KB · Görüntüleme: 25

Diagne7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hard reset atarak olayı kökten çözebilir. Çok geçmiş olsun kötü olmuş. Emniyete gidip durumu anlatın. Benimde başıma gelmişti fakat biraz prosedür geç işliyor. Bende düşürmüştüm polise gidip ifade verdim daha sonra telefonu aradık adam açtı gidip aldık. Poliste ifade vs. verdikten sonra savcılık vs. diye gidiyor onlar daha ayrıntılı anlatır. Mi hesabı ile giriş yaptıysanız telefona sıfırlasa dahi açamaz.
Hocam mi hesabı açmıştım sadece depolama vs. Yapmıyordum bu giriş yapmış olduğum anlamına gelirmi bilmiyorum .mi hesabının olayı nedir yeni hat takılınca mi kitliyor ne yapıyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi hesabında cihazı bul özelliği açık ise telefonu kilitleyebilirsin. Nasıl yapılır bilmiyorum. Ekran görüntüsünde web adresi falan yazıyor oradan bakabilirsiniz.
Malesef kapalı idi hocam gmail cihaz bulda kapalıydı

NıghtBlood

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
34
Hocam mi hesabı açmıştım sadece depolama vs. Yapmıyordum bu giriş yapmış olduğum anlamına gelirmi bilmiyorum .mi hesabının olayı nedir yeni hat takılınca mi kitliyor ne yapıyor?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef kapalı idi hocam gmail cihaz bulda kapalıydı
Telefona mi hesabı açıp giriş yaptıysanız olmuştur herhalde tam emin değilim. Gene tecrübeli bir arkadaş da yazarsa iyi olur . Mi hesabı ile giriş yapınca telefonu sıfırladığında mi hesabı ile giriş yapması gerekiyor yoksa telefonu kullanamıyor.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Telefona mi hesabı açıp giriş yaptıysanız olmuştur herhalde tam emin değilim. Gene tecrübeli bir arkadaş da yazarsa iyi olur . Mi hesabı ile giriş yapınca telefonu sıfırladığında mi hesabı ile giriş yapması gerekiyor yoksa telefonu kullanamıyor.

Mi hesabı açık olsa nolacak hocamızın telefonunu çalan kişi rom işlerinden anliyorsa gider bir AOSP rom yukler kullanır. Gmail hesabınız çalınan telefonda açık ise Google cihaz bulmayı kullanın kapatmadi iseniz.

IMEI numaraniz bilgisine sahipseniz btkya suç duyurusunda bulunun ki kişinin kullanımı engellensin

Diagne7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Mi hesabı açık olsa nolacak hocamızın telefonunu çalan kişi rom işlerinden anliyorsa gider bir AOSP rom yukler kullanır. Gmail hesabınız çalınan telefonda açık ise Google cihaz bulmayı kullanın kapatmadi iseniz.

IMEI numaraniz bilgisine sahipseniz btkya suç duyurusunda bulunun ki kişinin kullanımı engellensin
Hocam malesef yurtdışı IMEI idi.cihaz bulma kapalı hocam zaten internet bağlantısı kesilmiş telefona ulaşılamıyor uyarısı alıyorum.google da son etkinlik tarihi kaybettigim zaman dan 5 dakika sonrası sanırım hemen hattı çıkarttilar.
Hocam birde mi hesabını açmıştım telefonda ama dediğim gibi cloud vs kullanmıyordum mi hesabım açık mı sayılıyor .şuan yeni telefon aldım mi hesabıma giriş yapamayimmi ?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
i.mi.com a mi hesabınızla giriş yapın eğer find device yani cihazımı bul açık ise cihazı kilitleyebilir konumunu görebilirsiniz.

Diagne7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco x3
Konular
1
i.mi.com a mi hesabınızla giriş yapın eğer find device yani cihazımı bul açık ise cihazı kilitleyebilir konumunu görebilirsiniz.
Baktım kapaliymis hocam maalesef

Üst Alt