Çözüldü Telefonu MiFlash üzerinden güncelledim ama success yazmıyor hala

Saverr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
nerden kurucam
driverların linkini atar msıınuz
Miunlock tool üzerinde driverler vardı ayarlar kısmında fastbootta telefonu bağlayın sizden bağlantıyı koparıp tekrar bağlamanızı isteyecek bu işlem bitince sorununuz çözülecektir.

Yusufizzet48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redminote9s
Konular
4
Miunlock tool üzerinde driverler vardı ayarlar kısmında fastbootta telefonu bağlayın sizden bağlantıyı koparıp tekrar bağlamanızı isteyecek bu işlem bitince sorununuz çözülecektir.
teşekkürler

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam ben bunları kullandım fakat bende çalışmadı sorun benden mi kaynaklı?
Farklı bir pc de veya Windows 7 yüklü bir pc de denemeniz olacaktır. Birde Windows sürücü imza zorlamasını kapatınız mı?

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
Hocam result kisminda success yazmasi gerekmiyor muydu ben bir video rehberliginde yaptim ilk defa yaptigim birsey ve videoda success yazmasi gerekiyor diyordu o yuzden hala bekliyorum kabloyu cekmedim :)
Mi flash tool un konfigürasyon sekmesine tıklayın hemen orta kısımda filed ,,, gibi bir ibare onu silip kaydet dedikten sonra successful yazar. Forum xda bunun sorun olmadığı yönünde bir çok yorum okudum ama henüz çaresini bulan yok. Flaş sonunda error yazsa bile telefon başarılı bir şekilde açılırsa kafanıza takmayın ,

Üst Alt