Soru telefonu değiştirmek istiyorum

brbaku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2
Konular
9
merhaba arkadaşlar.
bir sene önce sizden de aldığım bilgilerle Mi A2 almıştım. dün bir yılı doldurdum, telefon mükemmel sadece hafızası 32gb diye artık yetmiyor bana. değiştirmek istiyorum. bir çok telefona baktım, hem görüntü hem şarj hem kamera olarak Redmi Note 7 beğendim. 128gb olanını alıp en az iki sene kullanırım herhalde. sizden ricam şu; saf Androidden miui geçince sıkıcı gelir mi? mi a2'den daha kötü falan gibi bir hiss veriyor mu? şu soruların cevaplarını verirseniz çok makbule geçer.

şimdiden teşekkürler...

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
miui inan bana daha keyifli , hiç pişman olmazsın , ben kendi adıma çok mutluyum şahsen bana da saf android çok sıkıcı geliyor , kullanınca anlarsın.

Oyla:

brbaku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2
Konular
9
miui inan bana daha keyifli , hiç pişman olmazsın , ben kendi adıma çok mutluyum şahsen bana da saf android çok sıkıcı geliyor , kullanınca anlarsın.

teşekkür ederim hocam, peki kamera için g-cam falan kullanmaya ihtiyaç var mı yoksa kendi kamerası idare ediyor mu?

Oyla:

tengrikutlubilge

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kağan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
9
teşekkür ederim hocam, peki kamera için g-cam falan kullanmaya ihtiyaç var mı yoksa kendi kamerası idare ediyor mu?
ben gcam kullanmıyorum ama daha iyi sonuç verdiği ortada , tamamen sana kalmış , kullanmak zorunda değilsin bana göre

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım