Yardım Telefona ulaşılamama sorunu

meddah58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tayfun
Konular
12
şuana kadar sorun olmadı dün akşamdan beri. hattın 4g çekmediği nadir yerlerde sorun olabilir belki. volte açıp 4g de sürekli kalması sağlanınca sorun yaşanmıyor. 3g de olan sorunlarda belki operatör kaynaklıdır 3g yatırımı yapılmıyor sonuçta.
Hocam merhaba.simdi de volte açınca kısa mesajlar geç gelmeye başladı.siz de böyle bir durum var mi ?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam merhaba.simdi de volte açınca kısa mesajlar geç gelmeye başladı.
Sms de gelmeyiversın canım :) bilmiyorum abımde bu sorun var mı yok mu denemedık hiç. Müsait zamanda bakarız ama sms in geç gelmesinin bununla alakalı olduğunu düşünüyorum operator kaynaklıdır. Diğer sorun telefon kaynaklı idi geçişlerde ağır kalıyordu meşgule düşüyordu. Benim gozlemım bu yönde olmuştu.

Edit denedik yok öyle bir sorun

Son düzenleme:

meddah58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tayfun
Konular
12
Sms de gelmeyiversın canım :) bilmiyorum abımde bu sorun var mı yok mu denemedık hiç. Müsait zamanda bakarız ama sms in geç gelmesinin bununla alakalı olduğunu düşünüyorum operator kaynaklıdır. Diğer sorun telefon kaynaklı idi geçişlerde ağır kalıyordu meşgule düşüyordu. Benim gozlemım bu yönde olmuştu.

Edit denedik yok öyle bir sorun
Teşekkür ederim.tam bir bela telefon

swenng

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakkı
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
0
Note 10 Pro Yurtdışı telefonumda da aynı sorun var arayanlar size ulaşamıyoruz diyorlar. Cihazı açıp kapatınca düzeliyor. Volte Özelliğini başka bir cihaza takıp deneyeyim

Mmurat33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Sizin sorunla aynı olmasada bende şöyle bir durum söz konusu idi.

Hattım Vodafone

Arama bekletme özelliği aktif lakin türkcell arayınca ulaşıyor Vodafone biri aradığında çevir sesi bile vermiyor direk ekran donuyor.

Hattımı 3g öncelikli ye değiştiriyorum düzeliyor lakin 4,5 yapınca aynı sorun oluşuyor.

4,5g kapatınca İnternet olmuyor ne yapmalıyım

Üst Alt