Tavsiye Telefon tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Dostlarım 2000 liraya yurtdışı hangi cihazları önerirsiniz? POCO X3 buldum 2050 liraya bir de Redmi Note 10 buldum 1850 liraya. Bunlardan farklı öneriniz var mı? Memur adam akşamları Youtube üzerinden borsa izliyor zaten ama varsa az şu kadar çık da bunu al dediğiniz seve seve çıkarım.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Meizu cihaz hiç kullandınız mı bilmiyorum hocam. 1800-2100 tl civarına temiz birşeyler bulabilirsiniz. Sd 710 işlemci var. 24w hızlı şarja sahip, en önemlisi çerçeveler günümüz cihazlarının aksine metal. Aslında özellikleri ve fiyatına bakıldığında alınabilir. Meizu 16th var yalnız fiyat bakımından biraz oynak kendisi, ancak sd 845 işlemci ve performanslı stabil arayüzü ile alacağınız kişiyi memnun ettirtir, fakat Android güncellemesi almıyor Meizular, FlymeOS güncellemesi alırlar, arada da bir güvenlik. Realme 5 pro ve A30S de düşünebilirsiniz, şuanki net fiyatlarını bilmiyorum ama temiz 2.elinden birşeyler bulursunuz belki. 1400-1700 seviyesinde de gene temizinden Nokia 7 Plus bulabilirsiniz. Burada tercihler size kalmış..

Fatihaq68

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
10
şahsen ben sizin durumunuzda olsam bir 700-800 daha cıkıp poco x 3 pro alırdım
lakin bu benim düşüncem fiyat perf odaklıyımdır.

rayhan33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Talat
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Meslek
Öğrenci
Konular
3
o bütçelere gm 20 pro gayet iyi bir seçim olur. ama dersen artırabilirim diye poco x3 nfc iyidir.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
o bütçelere gm 20 pro gayet iyi bir seçim olur. ama dersen artırabilirim diye poco x3 nfc iyidir.

O fiyatlara gm 20 pro dan daha iyi cihazlar var yurtdışı alınırsa çok daha iyileri alınıyor o paralara açıkçası hocam. Garantilide de 300-400 oynar gene gm20 den iyi cihazlar alınır. Gm alınmaz artık devri bitti. Güncelleme olayları bile muamma.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Meizu cihaz hiç kullandınız mı bilmiyorum hocam. 1800-2100 tl civarına temiz birşeyler bulabilirsiniz. Sd 710 işlemci var. 24w hızlı şarja sahip, en önemlisi çerçeveler günümüz cihazlarının aksine metal. Aslında özellikleri ve fiyatına bakıldığında alınabilir. Meizu 16th var yalnız fiyat bakımından biraz oynak kendisi, ancak sd 845 işlemci ve performanslı stabil arayüzü ile alacağınız kişiyi memnun ettirtir, fakat Android güncellemesi almıyor Meizular, FlymeOS güncellemesi alırlar, arada da bir güvenlik. Realme 5 pro ve A30S de düşünebilirsiniz, şuanki net fiyatlarını bilmiyorum ama temiz 2.elinden birşeyler bulursunuz belki. 1400-1700 seviyesinde de gene temizinden Nokia 7 Plus bulabilirsiniz. Burada tercihler size kalmış..
Hocam babam telefonu kullanırsa bir akşam 2 saat Youtube üzerinde dolaşacağı için performanslı cihaz aramıyorum. Kendime alsam direk 9T Pro alacağım da telefonu bozulunca aciliyeti var babamın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

GM'nin sadece 9 Pro'su iyi bence hocam.

şahsen ben sizin durumunuzda olsam bir 700-800 daha cıkıp poco x 3 pro alırdım
lakin bu benim düşüncem fiyat perf odaklıyımdır.
X3 Pro'ya da bakayım hocam, listeye aldım. Ekran sürelerini öğreneyim onun da.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam babam telefonu kullanırsa bir akşam 2 saat Youtube üzerinde dolaşacağı için performanslı cihaz aramıyorum. Kendime alsam direk 9T Pro alacağım da telefonu bozulunca aciliyeti var babamın.

GM'nin sadece 9 Pro'su iyi bence hocam.

Meizuya da bir bak hocam. 16th veya x8 güzel cihazlar, babanız Android güncelleme olayını dert etmez ise alınır ve performanslıdır. En büyük güzelliğide tipik çin menşei cihazlar gibi yapboz gibi dağıt topla yapılabilmesi. Yazılımsal veya donanımsal her çözümü basit ve kolay internette de fazlasıyla metodları var siz bile yapabilirsiniz birşey olduğunda yazılımsal veya az donanımsal bilgi ile.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
78
Meizuya da bir bak hocam. 16th veya x8 güzel cihazlar, babanız Android güncelleme olayını dert etmez ise alınır ve performanslıdır. En büyük güzelliğide tipik çin menşei cihazlar gibi yapboz gibi dağıt topla yapılabilmesi. Yazılımsal veya donanımsal her çözümü basit ve kolay internette de fazlasıyla metodları var siz bile yapabilirsiniz birşey olduğunda yazılımsal veya az donanımsal bilgi ile.
Hocam 16th çok iyi, performanslı bir cihaz ama ekran süresi anlamında korkularım var. 3100 mah yeterli gelir mi bilmiyorum, 2. el de almak istemiyorum.

rayhan33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Talat
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Meslek
Öğrenci
Konular
3

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Hocam 16th çok iyi, performanslı bir cihaz ama ekran süresi anlamında korkularım var. 3100 mah yeterli gelir mi bilmiyorum, 2. el de almak istemiyorum.

2.el almak istemiyor iseniz sıfırını bulmak zor olabilir biraz. 3100 mah batarya düşündürebilir ona birşey diyemem, kullanımına bağlı babanızın. Bu cihaz ilk çıktığında da donanıma göre batarya zaten eleştiri konusu olmuş idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt