Soru Telefon Tavsiyesi ve Mi6 Hakkında

nekoemirhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Zenfone GO
Konular
5
Merhaba arkadaşlar, mevcut telefonumun(Asus ZenFone GO) artık ihtiyaçlarımı karşılamaması nedeniyle yeni bir telefon alacağım. Bütçem yaklaşık 1800tl aslında uzun zamandır aklımda Mi6 vardı ama kullanım şikayetleri beni biraz üzdü işte ne biliyim.. 800 bandı, arayüz sorunları takılmaları, kendini kapatıp açma gibi çoğu sorun görmeye başladım e tabii ülkemizde resmi bir muhattap olmadığı için biraz çekindim açıkçası. Şimdi size sorumdan önce telefon ihtiyacım acele değil onu belirtmek isterim ağustos un ortalarına doğru almayı düşünüyorum hem o zamana mi6 da biraz ucuzlar diye kurgulamıştım aklımda..

Okumaya üşenenler burdan başlayabilir :) Şimdi sizden istediğim bütçem doğrultusunda ne önerirsiniz bekleyip mi6 sorunlarını ve güncellemelerinimi gözliyim yoksa 1800tl bandında başka telefon tavsiyeleriniz var mı? Telefondan başlıca beklentilerim güzel kamera, iyi depolama, otg desteği(flash bellek okuması yani), akıcı kullanım, uzun giden batarya.. pek oyun oynadığımı söyleyemem ama performansta isterim biraz tabi..

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Diş hekimliğinde öğrenciyim ve bu yıl klinik staja başlıyorum dolayısıyla baktığım her hastada dişerin ya da çekilen filmlerin fotoğraflarını çekmem gerekecek o yüzden kamera önemli benim. Ekran olarak daha önce galaxy S6 kullanıyordum. Çok büyük telefonları kullanamam Iphone 6s+ bana çok büyük gelmişti tek elle kullanabileceğim telefonlar ideal benim için. Genel anlamda oyun oynayan birisi değilim maksimum oynayacağım BB-TAN olur. Genellikle müzik dinler ve sosyal medya, netflix, spotify vb için kullanırım telefonu.

Söylediğiniz tüm özellikleri Mi6 fazlasıyla karşılayacaktır zannediyorum.

Oyla:

mehmet1

Hayat, senle yaşanırsa hayattır.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
MI4 LTE
Meslek
Xioami Kullanıcı
Konular
8
Xioami mi4 bile işinizi görür...dünya para verip hiçbir özelliğini kullanmıyorsunuz...

Oyla:

mehmet1

Hayat, senle yaşanırsa hayattır.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET
Cihazım
MI4 LTE
Meslek
Xioami Kullanıcı
Konular
8
Xioami mi4 bile işinizi görür...dünya para verip hiçbir özelliğini kullanmıyorsunuz...

Oyla:

El7is

Azerbaycan'dan Selam.
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
El7is
Cihazım
Note 4X SD
Meslek