Yardım Telefon Tanıtım Jelatini Yoktu

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
2 gün önce hepsiburada.com sitesi ucuzcep mağazasından aldığım Xiaomi S2 telefonum bugün elime ulaştı. Kutu jelatini tamamen açılmış şekilde değildi ama hafiften bir yırtık vardı. Kutuyu bıçak yardımı ile açtım. Beni şaşırtan bir detay oldu. Telefonun üzerinde genelde yazılı jelatinler olur. Bu telefonun üzerinde yoktu. Benim aklıma direkt olarak kullanılma ihtimali geldi. Bana telefon ile birlikte gelen numarayı aradığımda bana bunun telefona türkçe yazılım atmak için çalışanların jelatini kaldırdığını sonrasında ise takmayı unutmuş olabileceğini söyledi. ne kadar doğru olabilir? telefonu iade etmeli miyim?

Aynı şekilde telefonu ilk açtığımda alt kısımda ''unlocked'' ibaresi de vardı.

Sykoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
-
Cihazım
-
Konular
2
İthalatçı garantili alınan cihazların hepsi aynı. Cihazı alırlar Çin'den burada global rom yüklenir ve tekrar paketlenir. Ürünü açıklamasında ithalatçı garanitli diye belirtilmişse sorun yok. Fakat Türkiye garantili diye belirtilmişse şikayet edin.

Demek istediğim buydu.

Oyla:

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
İthalatçı garantili alınan cihazların hepsi aynı. Cihazı alırlar Çin'den burada global rom yüklenir ve tekrar paketlenir. Ürünü açıklamasında ithalatçı garanitli diye belirtilmişse sorun yok. Fakat Türkiye garantili diye belirtilmişse şikayet edin.
ürün ithalatçı garantili

Oyla:

erenkaraa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 6PRO
Konular
27
cevaplar için teşekkürler bugün servisi aradığımda cihazın garanti dışı olmadığını söylediler

Oyla:
Üst Alt