Yardım Telefon tamamen kitlendi

mjromeo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi2a, Mi6
Konular
15
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global v11.0.6.0
Telefon Modeli
mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar öncelikle merabalar yardım lazım,
sistem başlangıcı hatasını alınca telefona yeni rom kurmayı denedim, normalde mi10 9.6.27 vardı sitedeki mi6 telefon için en son çıkan stabil v11.0.6.0 kurdum.
kurulumda sıkıntı olmadı miflash programı yardımıyla temiz kurulum yaptım.
Ancak telefon açılışında numaranızla telefon ilişkilidir diyip benden mi hesabı şifresi istiyor, şifreyi girmem için wifi açmam lazım ama wifi açılmıyor
Kısaca telefon başlangıç ekranında kitlenip kaldı.
Wipe data yapıp bi kaç kez yeniden girmeyi denedim, başka ülkeler başka diller seçtim olmadı
Şu an telefondan tek yapabildiğim reboot ekranını açabilmek veya wipe data yı açabilmek

yarına düzeltmem lazım iş için kullanıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

mjromeo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi2a, Mi6
Konular
15
Anladım hocam. Adam bl kapalı iken rom atma diye başlık atmış, belki işe yarar dedim
ben yapamadım açıkçası, programda nereye tıklasam karşıma "bootloader lock, switch to fastboot recovery" diye bi yazı çıktı

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
sonunda pozitif bi haber alabildim eğer bu yöntem olursa mübarek ramazan günü çok dua ederim
Bu yöntem artık geçerli değil sanırım, şimdi önce telefondan bl için başvuru yapılması gerekiyor, sonra programdan da giriş yaparak unlock yapılıyor. Telefon da kapalı. Xiaomitools V2 ile denemediyseniz bl için bi deneyin, saat filan bekletmeden açmıştım

Oyla:

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
hocam clean all işaretliydi
bi de twrp nasıl yüklenir, pc görmüyor cihazı farklı bi yöntemi var mı
Fastboot moduna al ses kısma ve acma kapama tusuna billikte bas sonra tek tuşla recoveri yukleme aracini kur program yonlendirir seni
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sim kartı tanımıyor hocam sıkıntı o, wifi aç yerine tıklayınca da açılır gibi olup geri kapanıyor

şifremi biliyorum pc den hesabıma girebiliyorum, telefondan nete giremiyorum sim kartı tanımıyor wifi açılmıyor

sadece wifi açma ekranına girebiliyorum orda da wifi basınca açılmadan geri kapanıyor
Bendede olmuştu bu durum başka wifiye bağlanabilirsin başka telefonun wifisiyle bağlan olur bağlanır

Ekli dosyalar

• TWRP Aracı.zip
    2 MB · Görüntüleme: 4
Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Fastboot moduna al ses kısma ve acma kapama tusuna billikte bas sonra tek tuşla recoveri yukleme aracini kur program yonlendirir seni

Bendede olmuştu bu durum başka wifiye bağlanabilirsin başka telefonun wifisiyle bağlan olur bağlanır
Bl kapanmış hocam

Oyla:

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
hocam başka rom yüklenmiyor zaten, varolan romda da hep aynı ekrandayız

cihaz aynı resimleri attığım ekranda duruyor, sürekli wipe data yapıp yeniden açıyorum belki bişeyler olur diye
Kardeş başka wifiye bağlanmayi denedin mi

Oyla:

145600

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
12
WiFi kapatıp açma tuşu da çalışmıyor, arkadaş ekran resimlerini paylaşmış
Ya tamam ekranda open wifi yaziyor ya onu diuorum oraya giriş yapamiyor musin ikinci seceneğe wifi zaten otomatik aciktir acik olan wifileri telefon gorur acmana gerek yok yani

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Ya tamam ekranda open wifi yaziyor ya onu diuorum oraya giriş yapamiyor musin ikinci seceneğe wifi zaten otomatik aciktir acik olan wifileri telefon gorur acmana gerek yok yani
Telefona rom kurduktan sonra bl kapanmış, telefon sıfırlanmış wifi şifreleri de gitmiş tabi, wifi açma kapama tuşu da çalışmıyor. mi hesaba veya googlea bağlanabilse yedekten şifre gelirdi ama yapılamıyor

Oyla:

mjromeo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi2a, Mi6
Konular
15
hamza hocamın dediği gibi, wifi kapalı halde tel açılıyor açmak isteyince de mavi tıka geçmiyor
sim kart tanımadığı için mobil net de açamıyoruz

Oyla:
Üst Alt