Yardım Telefon Önerisi Yardımcı Olur Musunuz?

• Konbuyu başlatan Aleah
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 2K

Aleah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkin
Cihazım
Apple
Konular
1
Merhabalar arkadaşlar. Yeni bir telefon almak zorundayım bu günlerde. 1800-2500 fiyat aralığında bütçem var. Mi 9 SE ve Huawei P30 lite düşünüyordum. Benim için önemli olan birkaç yıl sorunsuz gitmesi ve kompaktlığı. Malum şu zamanlarda yeni çıkan telefonlar çok büyük. Size sorum Mi 9 SE hala daha satın alınabilir bir cihaz mı? İthalatçı garantisinden dolayı sorun yaşar mıyım? Dün başka bir konu altında batarya performansını sormuştum ancak yine bilgilendirmek isteyenler yardımcı olabilir, çok sevinirim :)

Ve siz bu iki telefon arasında kalsanız nasıl düşünürsünüz? (Not P40 lite'a da baktım ancak 6.4" büyük geldi ve çıkmasını bekleyemem ne yazıkki)

Dfnipk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nevertoolate
Cihazım
Redmi note 6pro
Konular
12
İthalatçı garantili bir nevi yurt dışı cihazlarıyla aynı. Garantisini unut kısaca. Redmş note 10 yurt dışı cihazı al. Mi9 se lerde batarya iyi değil gerisi güzel. Ben memnunum.
Önerebileceğiniz bir satıcı var mı güvenilir ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Band20 olayını düşünmenize gerek yok aldığınız satıcı onu hallediyor siz hiçbir şey yapmıyorsunuz. Aldığınız kişi zaten genelde ömür boyu IMEI garantisi veriyor. Kullanım olarak şöyle söyleyeyim. Dediğiniz şekilde kullanırsanız sosyal medya falan 1 günü çıkartır. Ortalama 5-6 saat ekran süresi verir. Video, film içinse amoled ekran olduğu için 10 saat civarında ekran süresi veriyor.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Önerebileceğiniz bir satıcı var mı güvenilir?

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Dfnipk Sahibinden sitesi ilan no 710452415

Daha önce bu satıcıdan aldım,memnun kaldım...

Oyla:

Aleah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkin
Cihazım
Apple
Konular
1
İthalatçı garantili bir nevi yurt dışı cihazlarıyla aynı. Garantisini unut kısaca. Redmş note 10 yurt dışı cihazı al. Mi9 se lerde batarya iyi değil gerisi güzel. Ben memnunum.
Hocam garanti pek umrumda değil. Apple dahil olmak üzere bir türlü yıldızım barışmadı garanti kapsamıyla. Ne olursa olsun garanti dışı kaldı cihazlarım nedense... Benim sorunum ithalatçı garantili olarak satılan hepsiburada ilanında gelecek ürün global sürüm yurtiçi cihazıdır değil mi?

Önerim

S10E Mi9Se İphoneX İphonexr Samsung A40
Hocam açıkçası hayal telefonum S10e ancak fiyatlar sıkıntı. S10e'de bile fiyat sıkıntı olduğuna göre iphone'lara hiç girmek istemiyorum. Alma konusunda sıkıntı yok ancak bir telefona 5k-6k vermek anlamsız geliyor bana.

Garantisiz yurtdışı öneririm
İmei kaydı pasaport kaydı vb işlerle uğraşmayı istemiyorum hocam. Öneriniz için çok teşekkür ederim yine de :)

Oyla:

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
Mi 9Se Ekran Kalitesi çok iyi, 432Ppi SuperAmoled Ekran S10E kalitesine yakın hissayet verecektir

Oyla:

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
Merhabalar arkadaşlar. Yeni bir telefon almak zorundayım bu günlerde. 1800-2500 fiyat aralığında bütçem var. Mi 9 SE ve Huawei P30 lite düşünüyordum. Benim için önemli olan birkaç yıl sorunsuz gitmesi ve kompaktlığı. Malum şu zamanlarda yeni çıkan telefonlar çok büyük. Size sorum Mi 9 SE hala daha satın alınabilir bir cihaz mı? İthalatçı garantisinden dolayı sorun yaşar mıyım? Dün başka bir konu altında batarya performansını sormuştum ancak yine bilgilendirmek isteyenler yardımcı olabilir, çok sevinirim :)

Ve siz bu iki telefon arasında kalsanız nasıl düşünürsünüz? (Not P40 lite'a da baktım ancak 6.4" büyük geldi ve çıkmasını bekleyemem ne yazıkki)
İphone kullanan birisi olarak mi 9 se ‘ye geçiş yapacam sana tavsiyem günümüz telefonlarının özelliklerini taşıyıp orta boyutlu telefon arıyorsan mi 9 se almanı öneririm şahsen kendimde alacam

Oyla:

Aleah

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berkin
Cihazım
Apple
Konular
1
İphone kullanan birisi olarak mi 9 se ‘ye geçiş yapacam sana tavsiyem günümüz telefonlarının özelliklerini taşıyıp orta boyutlu telefon arıyorsan mi 9 se almanı öneririm şahsen kendimde alacam

Hangi iphone modelini kullanıyordunuz acaba ve neden değiştiriyorsunuz diye sorsam? Bir de nerden almayı düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.

Oyla:

Wextor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
İPhone 6s
Konular
2
Hangi iphone modelini kullanıyordunuz acaba ve neden değiştiriyorsunuz diye sorsam? Bir de nerden almayı düşünüyorsunuz? Teşekkür ederim.
Merhaba İphone 6s 32 GB modelini kullanıyorum değişme sebebim depolama alanı yetmemesinden dolayı yoksa iphone hızlı ve uzun ömürlü cihazlar üretiyor fakat bazı konularda kısıtlı bir firma nereden alacağımıza geçersek HB’dan alacağım :)

Oyla:

bysyx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bünyamin
Cihazım
Mi8Lite
Konular
25
Hocam garanti pek umrumda değil. Apple dahil olmak üzere bir türlü yıldızım barışmadı garanti kapsamıyla. Ne olursa olsun garanti dışı kaldı cihazlarım nedense... Benim sorunum ithalatçı garantili olarak satılan hepsiburada ilanında gelecek ürün global sürüm yurtiçi cihazıdır değil mi?

Hocam açıkçası hayal telefonum S10e ancak fiyatlar sıkıntı. S10e'de bile fiyat sıkıntı olduğuna göre iphone'lara hiç girmek istemiyorum. Alma konusunda sıkıntı yok ancak bir telefona 5k-6k vermek anlamsız geliyor bana.

İmei kaydı pasaport kaydı vb işlerle uğraşmayı istemiyorum hocam. Öneriniz için çok teşekkür ederim yine de :)
Ben hat tak kullan şeklinde aldım satıcılar garanti veriyor genelde zaten ama daha önce imei vb için sıkıntı yaşamadım o yüzden öneriyorum tabi ki senin tercihin :)

Oyla:

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28

İmei işlemi farklı işlemlerle halledebilirsin. Global sürüm de bulabilirsin. Maksimum 1750 ye de bulabilirsin. Ama bütçene göre yurt dışı en son çıkan telefon modelini almanı tavsiye ederim. Ben red mi note 7 mi alsam, mi8se mi alsam derken yeni çıkan mi9se yi daha cazip bulmuştum

Önerebileceğiniz bir satıcı var mı güvenilir ?

Önerebileceğiniz bir satıcı var mı güvenilir?
İstanbul firmaların ardı tam hatırlamıyorum, araştırma gerekn, Adana da yaşıyorum el den aynı fiyata bulmuştum.

Oyla:
Üst Alt