Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor

osnnN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2
Arkadaşlar kafayı yeme noktasına geldim 3 gündür denemediğim yol kalmadı size danışmak istedim.

Ben bir kaç aydır note3 n9000q telefonumda miui ye geçmiş zevkle kullanıyordum hiçbir sorunda yoktu recovery olarak cwm kullanıyordum. Bir gün xposed modulleri arasında xprivacy adlı uygulama izinlerini denetleyen modül indirdim ve kurdum telefonumu yeniden başlattım. bir kaç dakika sonra telefon kendini yeniden başlattı ve ardı arkarsı kesilmeyen yeniden başlatmalar başıma bela oldu gool playden uygulama indiremez hale geldim. hemen cwm den yeniden romu kurdum fakat olmadı bu sefer odin ile baştan cwm yükledim aynı miui sürümünü kurdum bu sefer sadece yeniden başlatmalar kaldı geriye. bu da işe yaramayınca twrp flashladım odinle. daha sonra da miui 4.10.31 yükledim android versiyonum 4.4.2 bu arada unutmadan sorunun başından beri recovery menüsüne giremiyrum ne cwm ne de twrp de sadece odin ile recovery flashlarken downloaddan sonra girebiliyorum. onlarca kez neler neler denedim artık bıktım bunaldım lütfen bir akıl verin zira aklım durma noktasına geldi. şimdiden teşekkürler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Cvp: Telefon kendini yeniden başlatıyor, recover menusune girmiyor

Hocam normalde bu sorunu aldığınızda recovery'den xposed dsabler adındaki zip dosyasını flashladığınızda düzelmesi gerekir ancak siz recovery'e giremediğinize göre tüm wipe işlemlerini yaparak yeniden  rom kurmanız dışında aklıma bir çözüm gelmiyor maalesef...

Oyla:

osnnN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

cantara pid=13469 dateline=1417097541' Alıntı:
Hocam normalde bu sorunu aldığınızda recovery'den xposed dsabler adındaki zip dosyasını flashladığınızda düzelmesi gerekir ancak siz recovery'e giremediğinize göre tüm wipe işlemlerini yaparak yeniden  rom kurmanız dışında aklıma bir çözüm gelmiyor maalesef...
hocam yani kastettiğiniz şey baştan recovery i flashlamak romu flashlamak o sırada da ardından xposed dsabler i mi flashlamk?

miui nin farklı sürümlerini farklı recoveryler ile onlarca farklı kombinasyonda denedim artık bitkin düştüm resmen cevabınız için de çok teşekkürler

Oyla:

osnnN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

cantara pid=13469 dateline=1417097541' Alıntı:
belirttiğiniz dosya bu mudur hocam her modele farklı mı tasarlanmış xposed dsabler ?

Oyla:

osnnN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

cantara pid=13472 dateline=1417099763' Alıntı:
Hocam siz rom kurarken wipe işlemlerini yapıyor musunuz?
hocam sdcard ın dosyalama sistemi ne olacaktı exfat değil mi

Oyla:

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam bence yapmanız gereken cihazınızın stock romunu yeniden flashlamak ve ardından tekrar cwm yükleyip miui kurmak. Yüklediğiniz uygulama rom ile değiştirilmeyen bir yere müdahale etmiş muhtemelen ve bu sadece odin ile stock rom yükleyerek düzelebilir..

Oyla:

osnnN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
2

Ethnic pid=13475 dateline=1417102284' Alıntı:
Hocam bence yapmanız gereken cihazınızın stock romunu yeniden flashlamak ve ardından tekrar cwm yükleyip miui kurmak. Yüklediğiniz uygulama rom ile değiştirilmeyen bir yere müdahale etmiş muhtemelen ve bu sadece odin ile stock rom yükleyerek düzelebilir..
başka bir çözüm yolu bulamaıdm ikinize de çok teşekkürler
hemen internetten stock rom u bulup flashlayacağım ama aklıma takıldı sdcardımız exfat olmak zorundaydı değil mi fat32 vs olmazdı. bir de internetten bulacağım stock rom işe yarar değil mi illa kndiminki olmak zorunda değil

Oyla:
Üst Alt