Haber Telefon fiyatlarına ne oldu ?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Vergileri doları ve fırsatçıları kaçırdınız hocam.

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Gümrük vergisi yükseldi beyaz esyada elektronik cihazlarda demir celikte. Dolarla alakası yok..googlede araştırın karşınıza çıkar zaten...

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Hocam siz bayagi hatta bayagi kaçırmışsınız bu hayati galiba :) fiyatlar artalı 1 ay oldu neredeyse. Bu arada corona ile mücadele ettik. Coronadan dolayı kötü olan ekonomi daha da kötü oldu ve verginin vergisinin vergisi girdi hayatimiza . Sonuç olarak fiyatlar da uctu tabiki.

alayeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Hocam siz bayagi hatta bayagi kaçırmışsınız bu hayati galiba :) fiyatlar artalı 1 ay oldu neredeyse. Bu arada corona ile mücadele ettik. Coronadan dolayı kötü olan ekonomi daha da kötü oldu ve verginin vergisinin vergisi girdi hayatimiza . Sonuç olarak fiyatlar da uctu tabiki.
Karantina beynimizi bulandırmış olabilir :)

alayeri

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
redmi note 8
Konular
3
Vergileri doları ve fırsatçıları kaçırdınız hocam.
Let'godaki fırsatçılar bile uyum sağlamış ne yani şimdi ben bu telefonu satmak istesem aldığım fiyatın üstüne mi satacam çok saçma hem cihazı kullan üstüne para al. Keza ev ve araba da öyle oldu.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Let'godaki fırsatçılar bile uyum sağlamış ne yani şimdi ben bu telefonu satmak istesem aldığım fiyatın üstüne mi satacam çok saçma hem cihazı kullan üstüne para al. Keza ev ve araba da öyle oldu.
Aslında tomarla para basıldığı için para değer kaybetti birim olarak fazla olabilir ama alım gücü açısından kötü durumdadır.

cesurtr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
25
Öyle ama telefonu satınca aldığınız fiyattan yükseğe satmış olmuyorsunuz sadece tl karşılığı aldığınızdan yüksek oluyor. Telefonu aldığınız zaman yapabileceğiniz şeyleri şimdi satınca elde edeceğiniz parayla yapamıyorsunuz malesef

Üst Alt