Yardım telefon çöktü

mesutkirac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut kıraç
Konular
4
herkese selamlar... twrp ile root atarken telefondaki herşey silindi fastboot rom yüklemeye çalıştım mi flash programının alttaki seçeneklerden clean all and lock seçil imiş flashlama işi bitince telefon lock oldu.recovery ekranında en altta This MIUI versin can't be installed on this device yazıyor (resmi sayfadaki redmi note 8 için olan romu indirdiğimden eminim)
unlock programına girdiğimde % 99 da şöyle bir uyarı veriyor Couldn' unlock Please add your account in MIUI's settings >Developer options>Mi Unlock status

mesutkirac

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut kıraç
Konular
4
burdaki araçla fastboot rom yükleniyor herşey normal şekilde ilerliyor yeniden başlayınca recovery menüsünün en altında This MIUI versin can't be installed on this device yazıyor

Oyla:

Nurullah6547

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NURULLAH
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
6
burdaki araçla fastboot rom yükleniyor herşey normal şekilde ilerliyor yeniden başlayınca recovery menüsünün en altında This MIUI versin can't be installed on this device yazıyor
zenex yapar ver güvenilir biri

Oyla:

4kNc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
mi 9 se
Konular
2
Şuan telefonunda arkadasin muhtemelen bir mi hesabi yok. Hesap yokken basvuru saati niye beklesin.

Ayrica hesabida olsa daha once kilit acilmis bi cihaz tekrar kilit acmak icin süre vermez
bende yanlışlıkla mi flashtan clean all and lock seçtim, o zaman bana niye verdi süre verdi 168 saat ?

Oyla:

xmanyozgat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
can
Cihazım
4a
Konular
1
herkese selamlar... twrp ile root atarken telefondaki herşey silindi fastboot rom yüklemeye çalıştım mi flash programının alttaki seçeneklerden clean all and lock seçil imiş flashlama işi bitince telefon lock oldu.recovery ekranında en altta This MIUI versin can't be installed on this device yazıyor (resmi sayfadaki redmi note 8 için olan romu indirdiğimden eminim)
unlock programına girdiğimde % 99 da şöyle bir uyarı veriyor Couldn' unlock Please add your account in MIUI's settings >Developer options>Mi Unlock status
Kardeş girdiğin miui hesabı telefondaki hesapla farklı cihaz botloader açıkken yapman lazım kapalıysa da süreyi bekleyip rom yüklemen lazım coluldn unlock demek cihazdaki hesapla miui hesabı farklı demek

Oyla:

isa.cakr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsa
Cihazım
GM 9 Pro
Konular
3
QFIL programını kurun telefonu kapalı şekilde kablo ile bağlayın bağladığınızda QFIL programının üst köşesinde Qualcomm HS LOADER 9008 veya bunun gibi bir şey yazarsa cihaz edl modundadır bu sayede cihazın orijinal yazılımını yüklersiniz root kapanmış olur cihaz aynı zamanda tekrar garantiye girer durumda olur.

Oyla:

HeRo11

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
bende yanlışlıkla mi flashtan clean all and lock seçtim, o zaman bana niye verdi süre verdi 168 saat ?
Ayni durumu bende yasadim bana ek sure vermedi. Cihaz ve mi hesabi esletigi surece ek sure verecegini sanmiyorum

Oyla:

matta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin ERdag
Cihazım
note 8 pro
Konular
0
Merhabalar.Aynı problem bende de meydana geldi. Bugun global surumden yenı oldugu ıcın hindistan surumune gectım. Ama malesef hindistan surumunde nfc yok. Bende bugun markette odeme yaparken calısmadıgını farkettım. Google pay de hersey normal ama nfc bilgisayar menusunde yok. Isın kotusu unlocktan sonra flaslarken clear and lock secenegını degistirmedim. Tekrar unlock yapmak ıstedıgımde MIUI's settings >Developer options>Mi Unlock status bu hatayı aldım. Telefonum note 8 pro sıkıntısız calısıyor ama nfc yok . yardımcı olabilirmisiniz acaba. Tesekkurler

Oyla:

eshkiya21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Redmi Note8 Pr
Konular
1
Telefonun unlock yapmak icin ayarlarda developer ayarlarina mi unlock var oraya hesabi onaylatmalisiniz eger telefon aciliyorsa?
hocam bende telefon açılıyor ama sizin dediğimiz bölümü bulmadım redmi Note8 Pro

Oyla:
Üst Alt