Yardım telefon çok ısınıyor

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
Merhabalar, oyun oynarken veya konuşma yaparken telefon çok ısınıyor cpu-z programından baktığımda boştayken boştayken 42 derecede oyun falan oynarken 60 derecelere yaklaşıyor. bazen konuşma yaparken kulağıma bile götüremiyorum telefonu. bu sorunu nasıl çözebilirim ?

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
60 derece batarya sıcaklığı görmeniz imkansız gibi bişey onu söyleyeyim en fazla 55 gördüm mi4 Lte'de oyun oynamayın bu cihazla kesinlikle yazın onu söylüyeyim ayrıca şarjdayken elinize bile almayın metal olduığu için çerçeveleri sıcaklığı elinize yansıtıyor direk dediklerinin çözümü maalesef yok custom rom at istersen RR unofficial at istersen 60 derece sıcaklık göremezsin en fazla 42 gördüm oyun oynarken bile 40 derece den sonra frekans düşürüyor zaten cihaz o romda

Oyla:

dayimdayim

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahsin
Cihazım
yok
Konular
13
60 derece batarya sıcaklığı görmeniz imkansız gibi bişey onu söyleyeyim en fazla 55 gördüm mi4 Lte'de oyun oynamayın bu cihazla kesinlikle yazın onu söylüyeyim ayrıca şarjdayken elinize bile almayın metal olduığu için çerçeveleri sıcaklığı elinize yansıtıyor direk dediklerinin çözümü maalesef yok custom rom at istersen RR unofficial at istersen 60 derece sıcaklık göremezsin en fazla 42 gördüm oyun oynarken bile 40 derece den sonra frekans düşürüyor zaten cihaz o romda

işlemci sıcaklığı oyun oynarken +70 derecelerde batarya sıcaklığı 40-45 telefona kılıf taktım hissetmiyorum sıcaklığı fakat patlamasın bu telefon ? sizce telefonu değiştirmeli miyim ?

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
işlemci sıcaklığı oyun oynarken +70 derecelerde batarya sıcaklığı 40-45 telefona kılıf taktım hissetmiyorum sıcaklığı fakat patlamasın bu telefon ? sizce telefonu değiştirmeli miyim ?
işlemci için 70+ derece normal ne zaman 80-90 arası görmeye başlarsanız o zaman sıkıntı olur hocam telefon patlayacağını sanmıyorm bu cihazlar zaten çok ısınan cihazlar kaç yıldır piyasada note 7 kadar patlayananı görmedim ..

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhabalar, oyun oynarken veya konuşma yaparken telefon çok ısınıyor cpu-z programından baktığımda boştayken boştayken 42 derecede oyun falan oynarken 60 derecelere yaklaşıyor. bazen konuşma yaparken kulağıma bile götüremiyorum telefonu. bu sorunu nasıl çözebilirim ?
Sorun yeni başladıysa, bataryadandır....ömrünü doldurmak üzere olan batarya genelde aşırı ısınmaya başlar, özellikle fazla yük bindiğinde vede şarj olurken

Oyla:

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
Sorun yeni başladıysa, bataryadandır....ömrünü doldurmak üzere olan batarya genelde aşırı ısınmaya başlar, özellikle fazla yük bindiğinde vede şarj olurken
Ben gerçekten sizleri anyamıyorum mi 5s im cayır cayır yanıyor.herkesin ısındığınada eminim neden aramalarda bu konu hep yok veya öyledendir böyledir denilip konu başka yönlere çekiliyor ve konu kapatılıyor. Deli gibi durmadan ısınan bit telefon bu xiaomi mi 5s

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Ben gerçekten sizleri anyamıyorum mi 5s im cayır cayır yanıyor.herkesin ısındığınada eminim neden aramalarda bu konu hep yok veya öyledendir böyledir denilip konu başka yönlere çekiliyor ve konu kapatılıyor. Deli gibi durmadan ısınan bit telefon bu xiaomi mi 5s

hocam ısınıyor doğrudur
Fakat sizin cihaz dediğinize göre aşırı ısınıyor
sizin bl kilidi için başvuru yaptık cuma günü
bekletin 72 saatimiz dolsun
miflash ile temiz bir rom atın
ısınma sorunu devam ederse garantiye yollayın cihazı

Oyla:

Emoretti

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emru
Cihazım
Mi5s
Konular
12
hocam ısınıyor doğrudur
Fakat sizin cihaz dediğinize göre aşırı ısınıyor
sizin bl kilidi için başvuru yaptık cuma günü
bekletin 72 saatimiz dolsun
miflash ile temiz bir rom atın
ısınma sorunu devam ederse garantiye yollayın cihazı
Aynen ama hocam başka telefonum yok garantiye vercek benim telefon hep 40 derece rootu beklicem twlefon şahane ( klavye hariç oda büyük sorun) ama 40 derece zaten çok sicak zaten hayatimda ilk defa telefonu yere koyup fayans ta sogutup oyle kullanıyorum.

Oyla:

VSM

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
VESİM
Cihazım
Mİ5 32 GB
Konular
64
Aynen ama hocam başka telefonum yok garantiye vercek benim telefon hep 40 derece rootu beklicem twlefon şahane ( klavye hariç oda büyük sorun) ama 40 derece zaten çok sicak zaten hayatimda ilk defa telefonu yere koyup fayans ta sogutup oyle kullanıyorum.

Klavye için tavsiyem
ki ios kullandınız daha önce
bende sizin gibi klavye konusunda takıntılıyım
verdiğim klavyeyi yükleyin
bildiğiniz ios klavye

Mod - XPeria Keyboard [iPhone, Samsung, LG Temalı]

iyi forumlar

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Üstadım, telefonu bir kaç dakkalığına buzdolabınızın dondurucu kısmına koyun, sonra tekrar kullanmaya başlayın...bakalım yine aşırı ısınacakmı? Klavye konusunda izin verirseniz size SwiftKey klavyeyi önermek isterim....ben yıllardır kullanıyorum

Oyla:
Üst Alt