Soru Telefon aramalarında gelen uyarı

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Her arama sonrası resimde yer alan bildirimi almaktayım ama neden :@
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Bugünde bana çıktı, ekran görüntüsü nü aldım. Tam foruma soracakken konusu açılmış. İşin garibi aynı gün de olmuş. Bu Çinlileri uzaktan romu kontrol mu ediyor ki ? Mi talk apks nerde saklı bilen var mi. Link 2 SD arattim, sonuç çıkmadı

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu ne

Siz aktif etmişsiniz ve sanıyorum herhangi bir yere de ödeme falan yapıp kontör almadınız. Dolayısıyla da kontörünüz olmadığı için bu servisi kullanmadığınız, her zamanki gibi Sim kartınızdan arama yapmanız gerektiği belirtilmiş.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Oyla:

troyous

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi4-LTE
Konular
7

Bu gün bende de böyle bir bildirim çıktı. Ekran görüntüsü almıştım şimdi vaktim oldu foruma koymak için. Ne olduğunu bilmediğimden şimdi değil dedim. Sanırım nasıl skype üzerinden kontör satın alınıp normal telefon numaraları aranabiliyorsa bu da böyle bir şey gibi duruyor.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Saygı değer arkadaşlar Miui romu seviyorum fakat bu gibi anlamsız şeylerin çıkması canımı sıkmaya başladı. Bir yetkiliden kesin bir açıklama beklemekteyim arkadaşlar.

Bu gün bende de böyle bir bildirim çıktı. Ekran görüntüsü almıştım şimdi vaktim oldu foruma koymak için. Ne olduğunu bilmediğimden şimdi değil dedim. Sanırım nasıl skype üzerinden kontör satın alınıp normal telefon numaraları aranabiliyorsa bu da böyle bir şey gibi duruyor.

Aynen bende de çıktı şimdi değil demim.

Oyla:

müfit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
müfit
Cihazım
mi4 lte
Konular
0
Teşekkürler haganguven kardeş

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Saygı değer arkadaşlar Miui romu seviyorum fakat bu gibi anlamsız şeylerin çıkması canımı sıkmaya başladı. Bir yetkiliden kesin bir açıklama beklemekteyim arkadaşlar.
Aynen bende de çıktı şimdi değil demim.
Tamam şu anda ülkemizde işe yarayıp yaramadığını bilmiyoruz. Ancak mesela Amerika'daki yada Japonya'daki bir yakınınızı çok daha ucuza arayabilir olmanın neresi anlamsız?
Eğer kullanmak istemeyen varsa bir daha gösterme seçeneğini işaretler olur biter.
Bakın, telefonunuzun dil ayarlarına girin, orda onlarca dil var. Türkçe'den başkası gereksiz diyebilen var mı?
Bilişim, iletişim dünyasında bencilliğin yeri yoktur. Size saçma yada gereksiz gelen birşey, başkasının en büyük yardımcısı olabilir. Sizin en çok kullandığınız, olmazsa olmaz dediğiniz birşey de başkasına çok saçma ve gereksiz gelebilir.

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Tamam şu anda ülkemizde işe yarayıp yaramadığını bilmiyoruz. Ancak mesela Amerika'daki yada Japonya'daki bir yakınınızı çok daha ucuza arayabilir olmanın neresi anlamsız?
Eğer kullanmak istemeyen varsa bir daha gösterme seçeneğini işaretler olur biter.
Bakın, telefonunuzun dil ayarlarına girin, orda onlarca dil var. Türkçe'den başkası gereksiz diyebilen var mı?
Bilişim, iletişim dünyasında bencilliğin yeri yoktur. Size saçma yada gereksiz gelen birşey, başkasının en büyük yardımcısı olabilir. Sizin en çok kullandığınız, olmazsa olmaz dediğiniz birşey de başkasına çok saçma ve gereksiz gelebilir.

Aydınlattığın için teşekkürler saygı değer chatin_62 arkadaşım. Ben senin bahsettiğin gibi düşünmemiştim, dilim sürçtü ise af ola.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Arkadaşlar özetle bu yeni özellik ile aramalarınızı şebeke üzerinden değil Mi hesabınıza kredi yükleyerek yapmanız mümkün.

Şu an için ülkemizden kredi alınması mümkün değil ancak tam anlamıyla uygulamaya geçtiğinde özellikle uluslararası aramalar için son derece mantıklı olacaktır. Yaklaşık 25 liraya 1000 dakikalık konuşma kredisi alıp yurt içi ve yurt dışı aramalarda kullanılabilir.

Gelen seçenekten Mi Ses'i kullan bölümüne tıkladığınızda telefon uygulaması ayarları altına Bakiye paketleri seçeneği eklenecek. Bu seçenek altından kredi satın alınabilir, mevcut krediler görüntülenebilir. Bunun dışında yapılacak armaların hangilerinin şebeke üzerinden hangilerinin Mi Ses üzerinden yapılabileceği ayarlanabilir. (Numara bazında veya yurt içi / yurt dışı olarak) Oldukça kolay bir kullanım menüsü var.

Şu an için test aşamasında olan bir özellik dolayısıyla aktif olarak kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum ancak yurt dışında yaşayan yakınlarınız var ise oldukça ekonomik bir şekilde konuşmanızı sağlayacak bir özellik olduğunu belirtmem lazım :)

Oyla:
Üst Alt