Soru Telefon aramalarında gelen uyarı

osmanali

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mİ4
Konular
55
Her arama sonrası resimde yer alan bildirimi almaktayım ama neden :@
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

arifakinti

Kıdemli Yarbay
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
RedmiNot3Pro
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Konular
14
Arkadaşlar özetle bu yeni özellik ile aramalarınızı şebeke üzerinden değil Mi hesabınıza kredi yükleyerek yapmanız mümkün.

Şu an için ülkemizden kredi alınması mümkün değil ancak tam anlamıyla uygulamaya geçtiğinde özellikle uluslararası aramalar için son derece mantıklı olacaktır. Yaklaşık 25 liraya 1000 dakikalık konuşma kredisi alıp yurt içi ve yurt dışı aramalarda kullanılabilir.

Gelen seçenekten Mi Ses'i kullan bölümüne tıkladığınızda telefon uygulaması ayarları altına Bakiye paketleri seçeneği eklenecek. Bu seçenek altından kredi satın alınabilir, mevcut krediler görüntülenebilir. Bunun dışında yapılacak armaların hangilerinin şebeke üzerinden hangilerinin Mi Ses üzerinden yapılabileceği ayarlanabilir. (Numara bazında veya yurt içi / yurt dışı olarak) Oldukça kolay bir kullanım menüsü var.

Şu an için test aşamasında olan bir özellik dolayısıyla aktif olarak kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum ancak yurt dışında yaşayan yakınlarınız var ise oldukça ekonomik bir şekilde konuşmanızı sağlayacak bir özellik olduğunu belirtmem lazım :)
Nihayet olay açıklığa kavustu :D

Oyla:

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Arkadaşlar özetle bu yeni özellik ile aramalarınızı şebeke üzerinden değil Mi hesabınıza kredi yükleyerek yapmanız mümkün.

Şu an için ülkemizden kredi alınması mümkün değil ancak tam anlamıyla uygulamaya geçtiğinde özellikle uluslararası aramalar için son derece mantıklı olacaktır. Yaklaşık 25 liraya 1000 dakikalık konuşma kredisi alıp yurt içi ve yurt dışı aramalarda kullanılabilir.

Gelen seçenekten Mi Ses'i kullan bölümüne tıkladığınızda telefon uygulaması ayarları altına Bakiye paketleri seçeneği eklenecek. Bu seçenek altından kredi satın alınabilir, mevcut krediler görüntülenebilir. Bunun dışında yapılacak armaların hangilerinin şebeke üzerinden hangilerinin Mi Ses üzerinden yapılabileceği ayarlanabilir. (Numara bazında veya yurt içi / yurt dışı olarak) Oldukça kolay bir kullanım menüsü var.

Şu an için test aşamasında olan bir özellik dolayısıyla aktif olarak kullanmanızı pek tavsiye etmiyorum ancak yurt dışında yaşayan yakınlarınız var ise oldukça ekonomik bir şekilde konuşmanızı sağlayacak bir özellik olduğunu belirtmem lazım :)
Hocam anlamadığım olay şebeke üzerinden değilse kaliteli olmasına şuan imkân yok tabi LTE gelip data hızları artınca pek çok şey değişebilir.

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam anlamadığım olay şebeke üzerinden değilse kaliteli olmasına şuan imkân yok tabi LTE gelip data hızları artınca pek çok şey değişebilir.

Hocam daha önce telefonumdan SIP üzerinden 850'li numara kullanmıştım ve bağlantı olduğu sürece 3g ile de sıkıntı yaşamamıştım. Elbette 4g ile çok daha iyi olacaktır ama bugün kullanılan 850'li numaralar da benzer bir sistem kullanıyor. :)

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Hocam daha önce telefonumdan SIP üzerinden 850'li numara kullanmıştım ve bağlantı olduğu sürece 3g ile de sıkıntı yaşamamıştım. Elbette 4g ile çok daha iyi olacaktır ama bugün kullanılan 850'li numaralar da benzer bir sistem kullanıyor. :)

Hocam onların operator ile anlaşması felan vardır yoksa şebeke altyapısını kullanmadan o kaliteyi şuan yakalamak mümkün değil nasilki en gelişmiş arama skype bile şebekedeki ses kalitesini veremez
SIP telefonu kullanıyorsanız orası ayri

Oyla:

SnowMan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan MÜFTÜO
Cihazım
Samsung s3 m
Konular
4
Ben bu uygulamayı kapatmak istiyorum. Bildirim ekranında uyarısı oluyor hep. Nasıl yapabiliriz?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Ben bu uygulamayı kapatmak istiyorum. Bildirim ekranında uyarısı oluyor hep. Nasıl yapabiliriz?

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşım şurada 2 sayfaya bir göz atsan diğer arkadaşlar tarif etmiş orada yazani tekrar sana repostmu etmemiz lazım fazla değil azcik zahmete girseniz.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam onların operator ile anlaşması felan vardır yoksa şebeke altyapısını kullanmadan o kaliteyi şuan yakalamak mümkün değil nasilki en gelişmiş arama skype bile şebekedeki ses kalitesini veremez
SIP telefonu kullanıyorsanız orası ayri

Olabilir hocam... Sitemiz için biz de bir dönem kullandık ama her yerde 3g bağlantısı olmadığı için verim alamayıp vazgeçtik. Ancak 3g bağlantısı lan yerlerde ses oldukça kaliteliydi.

Eğer denemek isteyen arkadaş olursa kullandığımız uygulama grandstream wave...

Oyla:

osmaniye080

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
redmi note 3
Meslek