Sohbet Telefon Alıcağım lütfen yardım :)

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
kardeş koni açilmişken bi sorayim ben hiç iphone kullanmadim ,7 plus nasil? memnunmusun? batarya olsun oyun performansi olsun kamera falan nasil? şimdi p20 lite kullaniyorum ama 7plus düşünüyorum acaba takas yapmaya deger mi?
P20 lite hic bir konuda iphone 7 plusun yanindan bile geçemez. Memnunum. Nede olsa 2.5 seneye yakin oldu 7 plus cikali genede daha üstün olduğunu düşünüyorum. Batarya oldukça iyi oyun muzik yoksa 1.5 gün rahat görüyor. Kamera cok iyi ayrica portre modu mevcut. Yalniz androidde yaptığınız bir çok şeyi ios da yapamazsiniz bunu belirteyim. Uygulamalari kirik kullanamazsiniz (jailbreak yapmadikdan sora) oyun performansi oldukça iyi. En Zorlayici oyunlarda bile hiç donup yavaşladigini görmedim cok oyun kurmuşumdur. ios farkli bir dünya

_orxan@

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Orxan
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
6
P20 lite hic bir konuda iphone 7 plusun yanindan bile geçemez. Memnunum. Nede olsa 2.5 seneye yakin oldu 7 plus cikali genede daha üstün olduğunu düşünüyorum. Batarya oldukça iyi oyun muzik yoksa 1.5 gün rahat görüyor. Kamera cok iyi ayrica portre modu mevcut. Yalniz androidde yaptığınız bir çok şeyi ios da yapamazsiniz bunu belirteyim. Uygulamalari kirik kullanamazsiniz (jailbreak yapmadikdan sora) oyun performansi oldukça iyi. En Zorlayici oyunlarda bile hiç donup yavaşladigini görmedim cok oyun kurmuşumdur. ios farkli bir dünya
keşke biraz erken cevap yazsaydin hocam :D yinede cok saol androidde kaldim.

ALİSARLAR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ALİ
Cihazım
redmi note 6pro
Konular
0
Mert kardeşim merhaba.Eşime 3 ay önce not 5 4/64 aldım.Hiçbir sıkıntısını görmedik.Ben de yeni not 6 pro aldım çok memnunum.Not 7 de 2000TL olarak çıkar.1700-1800lere düşmesi 4-5 ayı bulur.Bekleyemem dersen not 6 pro al derim.Sana çok hesaplı olur şu anda 1550-1650TL aralığında alınabilecek en iyi telefonlardan birisi.Not 7yi beklersen sonra da note 8 söylentisi çıkacak.Yetişmen çok zor telefonlara.Not 6 pro en az sorunlu cihazlardan biri al geç arkana bakma derim

Üst Alt