Soru Telefon alacagim Birkaç soru soracagim yardim edermisiniz ?

searsee11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
berkay637*
Cihazım
g3
Konular
1
Mi5s plus almayi dusunuyorum ama kamerada odaklama sorunu oldugunu yazanlar var ..

Telfonu alinca rom falan atmam gerekecekmi yani ugrasacakmiyim .

Sahte rom ne demek

Degisir batarya yok ise Yeni batarya alip takarken ne yapmam gerek

Satan arkadas varmi varsa gorusebilirmiyim

Kullananlar veya bilenler yesillendirirse sevinirim

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

doriva

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
mi5
Konular
0
madem sahte rom hocam neden bu sıtenın adı yazıo katkı kısmında..şimdi yapmam gereken nedır ne yapmam gerekıyor ılk olarak..

Oyla:

doriva

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
mi5
Konular
0
be bu lınkı zaten okudum daha ılk kılıt kaldrma kısmnda cınce yazıyor olması gereken ıyaptm kılıt nasıl kalkıcak onu bı acıklayablrsek ıyı olucak ılk yerde cuvalladm benlk durum yok cınce malesef yonlendrılen sayfa..herkes bıyere yonlendrıo okadar uzun bı işlemmdır ben anlamıs deglm deveye hendek atlatıcaz resmen..

Oyla:

azadalihuseyin2830

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
azad
Cihazım
mi2
Konular
7
Slm xiaomi olanın bir laptop weya bilgisayarı olması şart bana göre 1 miflas indir iki driweler 3 fasboot rom indirin flaslamak için bu kadar birde hangi tel kullanıyorsanız twrp indirin sonrasi kolay inşallah

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

doriva

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
mi5
Konular
0
hocam işi bılen bırı deglm pc var telde var dedklernızı ındırsemde sıralamayı forumda yazms arkadas ancak skntı su daha telın kılıdını kaldıramıyorum cınce sayfa ckıyor fotosunuda paylasablrm

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam işi bılen bırı deglm pc var telde var dedklernızı ındırsemde sıralamayı forumda yazms arkadas ancak skntı su daha telın kılıdını kaldıramıyorum cınce sayfa ckıyor fotosunuda paylasablrm
Çince sayfanın altında dil seçme yerleri var, oradan ingilizce seçebilirsiniz. Google ın otomatik çeviri özelliği var onu ds kullanabilirsiniz.

Oyla:

doriva

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
mi5
Konular
0
zenex konusmann yukarsında benm telın bılgılernı paylastm fotograflara bakarmısın sahte room dedı bı arkadasm o yuzden onu bı ogreneym sahtemı ne sorun yoksa ben aldgm yerle ırtıbata gecsem guncelleme atablrmı bana ben bıraz konuyu anlamıyorumda bılgılendrrmsn benı

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
zenex konusmann yukarsında benm telın bılgılernı paylastm fotograflara bakarmısın sahte room dedı bı arkadasm o yuzden onu bı ogreneym sahtemı ne sorun yoksa ben aldgm yerle ırtıbata gecsem guncelleme atablrmı bana ben bıraz konuyu anlamıyorumda bılgılendrrmsn benı
Tabiki, cihazınızda fake rom var. Nereden anlaşılır derseniz miui sürümü kısmınds global diyor fakat altta parantez içindeki kısımda xxxCNxxx ibaresi var. Global romlarda xxxMIxxx ibaresi olur, çin romlarında xxxCNxxx olur. Sizin cihazdaki rom yarı türkçe yarı ingilizce gereksiz uygulama barındıran performanssız fake rom dediğimiz romdur.

Oyla:

doriva

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
başlangıç
Cihazım
mi5
Konular
0
aynen performansz yarı turkce yarı ıngılızce..ama sıkntı sukı bu sıtenın adı ve celaleddn beyın adı gecıyor katkıda bulunanlar kısmında bu bı celıskı deglmı sızce..

Oyla:
Üst Alt