Yardım telefon açılmıyor

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Şifre derken???
Stock rom kurulumu ne şifresi hocam cihazda mi hesabı varsa ister ama cihazın sorununun çözümü için dediğim şekilde denemekten zarar gelmez.
Konuyla alakası yok ama yanlışlıkla Magisk modülü twrpden flashlanmis bir cihazı bu şekilde açtım.
Ekran yok titreşim var fastboot recovery açılmıyor.
Baktım fastboot kombinasyonda PC görüyor flash tool ile kurulum bittiği an ekran geldi.
İllaki olur demiyorum ama cihaz susmuş durumda arka kapak açılmadan veya dft tarzı proya gerek duymadan bilinen yöntemleri uygulamaya çalışılmalı olmazsa ücretli destek talebinde bulunulmali son çare garantisi yoksa cihazın
pardon şifre demişim başka konuyla karıştırdım konuyu

pfarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kjlşlşkşklşl
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
bi güç tuşu ve ses açmaya basılı tutup bekleyin biraz elinizi çekmeden bir şey gelmez ise güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun sonucu paylaşın ona göre Bir şey diyeyim hocam
arkadaşlar fenerini açmayı başardım telefonun uzun süre açık kalsa bir sorun olurmu şarjı bitirmeye çalışıyorum şansa telefon %100 şarjdı

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
arkadaşlar fenerini açmayı başardım telefonun uzun süre açık kalsa bir sorun olurmu şarjı bitirmeye çalışıyorum şansa telefon %100 şarjdı
Batarya bitmesi ne alaka hocam cihaz açılıyor ekran gelmiyor anladım kadarıyla donanımsal sorun olabilir ekran gitmiş olabilir diğer Bir deyişle

pfarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kjlşlşkşklşl
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
Batarya bitmesi ne alaka hocam cihaz açılıyor ekran gelmiyor anladım kadarıyla donanımsal sorun olabilir ekran gitmiş olabilir diğer Bir deyişle
dostum konuyu okumadığınız çok belli telefon kapatılamıyor şarjı bitirilerek kapatmaya çalışıyorum

Üst Alt