Yardım telefon açılmıyor

pfarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kjlşlşkşklşl
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
telefonu şarja taktıktan yarım saat sonra ekranını açtım ekranı aniden karardı sesler geliyordu sonra komple kesildi güç tuşuna basılı tutuyorum 1 sn titreşim olup kesiliyor asla bir belirti yok açılma yok
13 yükselttim telefonu

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
telefonu şarja taktıktan yarım saat sonra ekranını açtım ekranı aniden karardı sesler geliyordu sonra komple kesildi güç tuşuna basılı tutuyorum 1 sn titreşim olup kesiliyor asla bir belirti yok açılma yok
13 yükselttim telefonu
güç ve ses açmaya basılı tutun recovery gelirse ekran görüntüsü atın

pfarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kjlşlşkşklşl
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
güç ve ses açmaya basılı tutun recovery gelirse ekran görüntüsü atın
telefonun ekranı gelmiyor ama açık az önce el fenerini açtım ekrana tıklayınca telefonu nasıl kapatabilirim tuşa basılı tutunca kapanmıyor

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
telefonun ekranı gelmiyor ama açık az önce el fenerini açtım ekrana tıklayınca telefonu nasıl kapatabilirim tuşa basılı tutunca kapanmıyor
bi güç tuşu ve ses açmaya basılı tutup bekleyin biraz elinizi çekmeden bir şey gelmez ise güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun sonucu paylaşın ona göre Bir şey diyeyim hocam

pfarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kjlşlşkşklşl
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
bi güç tuşu ve ses açmaya basılı tutup bekleyin biraz elinizi çekmeden bir şey gelmez ise güç tuşu ve ses kısmaya basılı tutun sonucu paylaşın ona göre Bir şey diyeyim hocam
ses kapama güç tuşunda hiç bir belirti yok ses açma güç tuşunda 10 saniyede bir 1 saniyelik telefonu titreşim yapıyor her ikisinide 1 dk fazla tutmuşumdur asla bir belirti yok telefonu kapatabilsem bir şeyler olacak belki ama muhtemelen ekranı bozuldu hiç görüntü yok

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
ses kapama güç tuşunda hiç bir belirti yok ses açma güç tuşunda 10 saniyede bir 1 saniyelik telefonu titreşim yapıyor her ikisinide 1 dk fazla tutmuşumdur asla bir belirti yok telefonu kapatabilsem bir şeyler olacak belki ama muhtemelen ekranı bozuldu hiç görüntü yok
güncelleme sonrası oldu ise ekran bozulmuş olması düşük bir ihtimal garantili ise garantiye gönderin değilse telefoncu bulmak gerek iyi bir tane

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Cihazın boot kilidi açık ise pcye bağlayıp ses kısmaya basılı tutarak powera basın PC gördüğünde tuşları bırakıp.
Mi flash tool Ile clean all seçeneği işaretli şekilde 12.5.x bir Stock rom kurmayı deneyin işlem sorunsuz olurda açılmazsa cihazın ekranda veya bordda sıkıntı var demektir hocam

Zenonf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9
Konular
6
Cihazın boot kilidi açık ise pcye bağlayıp ses kısmaya basılı tutarak powera basın PC gördüğünde tuşları bırakıp.
Mi flash tool Ile clean all seçeneği işaretli şekilde 12.5.x bir Stock rom kurmayı deneyin işlem sorunsuz olurda açılmazsa cihazın ekranda veya bordda sıkıntı var demektir hocam
rom kursa yine şifre isteyecek

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
rom kursa yine şifre isteyecek
Şifre derken???
Stock rom kurulumu ne şifresi hocam cihazda mi hesabı varsa ister ama cihazın sorununun çözümü için dediğim şekilde denemekten zarar gelmez.
Konuyla alakası yok ama yanlışlıkla Magisk modülü twrpden flashlanmis bir cihazı bu şekilde açtım.
Ekran yok titreşim var fastboot recovery açılmıyor.
Baktım fastboot kombinasyonda PC görüyor flash tool ile kurulum bittiği an ekran geldi.
İllaki olur demiyorum ama cihaz susmuş durumda arka kapak açılmadan veya dft tarzı proya gerek duymadan bilinen yöntemleri uygulamaya çalışılmalı olmazsa ücretli destek talebinde bulunulmali son çare garantisi yoksa cihazın

pfarc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kjlşlşkşklşl
Cihazım
note 10 pro
Konular
1
güncelleme sonrası oldu ise ekran bozulmuş olması düşük bir ihtimal garantili ise garantiye gönderin değilse telefoncu bulmak gerek iyi bir tane
garantili telefon
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonu kapatamıyorum sorun o telefon hiç görüntü yok kapatmayı da beceremiyorum

Şifre derken???
Stock rom kurulumu ne şifresi hocam cihazda mi hesabı varsa ister ama cihazın sorununun çözümü için dediğim şekilde denemekten zarar gelmez.
Konuyla alakası yok ama yanlışlıkla Magisk modülü twrpden flashlanmis bir cihazı bu şekilde açtım.
Ekran yok titreşim var fastboot recovery açılmıyor.
Baktım fastboot kombinasyonda PC görüyor flash tool ile kurulum bittiği an ekran geldi.
İllaki olur demiyorum ama cihaz susmuş durumda arka kapak açılmadan veya dft tarzı proya gerek duymadan bilinen yöntemleri uygulamaya çalışılmalı olmazsa ücretli destek talebinde bulunulmali son çare garantisi yoksa cihazın
telefon açık ekranı yok bir şekilde telefonu sıfırdan yeniden başlatabilsem diyeceğim ki ekranı bozulmuş veya yazılım hatası

ekranı yok sistemi açıktı feneri bile açmıştım rastgele tıklayarak tahminimce bozulmuş pazartesiye kadar düzelmezse kendi kendine direk garantiye göndereceğim miui 13 yükledim 1 2 gün oldu bir keresinde kendi kendine reset atmıştı bugün sabah telefone spectrum adında tema kurmuştum ondan sonra telefon komple öldü bir kere bile yere düşmemiş telefon saçma şekilde bozuldu

Son düzenleme:
Üst Alt