Mod Tarayıcı

B_O_S_S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BOSS
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Hocam tarayıcı mod da artık yeni sürümle hata verir hale geldi. Kurulumdan sonra veri temizleme gibi herşeyi yaptım ama browser açıldıktan hemen sonra hata raporu oluşturarak kapanıyor. Bir ara bunada bir el atarsanız iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Hocam tarayıcı mod da artık yeni sürümle hata verir hale geldi. Kurulumdan sonra veri temizleme gibi herşeyi yaptım ama browser açıldıktan hemen sonra hata raporu oluşturarak kapanıyor. Bir ara bunada bir el atarsanız iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Kütüphaneleri Uymadığı İçindir. LİB Klasöründeki "chromium" içeren tüm libleride Sisteme Dahil Etmelisiniz.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Miui yeni sürümleri ile uyumsuz. Yeni sürümde aynı şeyleri yapınca hiç çalışmıyor. Sonuç alınca güncellenecektir

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Kütüphaneleri Uymadığı İçindir. LİB Klasöründeki "chromium" içeren tüm libleride Sisteme Dahil Etmelisiniz.
Sadece browser olanları dahil ettim yinede calısmamıstı. Bırde senın dedıgını yapıcam bakalım sonuc alırmıyız

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Rica Ederim :) Faydalı Olduysa Ne Mutlu Bize...
Gerekli bir moddu. İndirmeye bakılırsa herkes kullanıyorda yeni sürüm ile çalışmamıştı. Yeni sürümde sonuç alamadık. Eski sürümü çalıştırmak güzel oldu :)

B_O_S_S

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BOSS
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Üst Alt