Mod Tarayıcı

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Önceki acemilik eylemlerinde öğrenmiştim bu yöntemleri !
size Bilgi vermeden önce Önerini zaten yapmıştım.
Çözülmeyince bilginize başvurmak icap etti.
Ben daha güncellemeyi yüklemediğim için tarayıcı bende hala çalışıyor. O zaman güncellemede değişen dosyalar olmuş o yüzden çalışmıyordur. Ayrıca ünlem işareti koymanıza gerek yoktu, denedim ama yine aynı hatayı aldım deseniz ben zaten yine şuan belirttiklerimi belirtecektim size...
Ben burda kimseye acemi gözüyle bakmıyorum. Bende sizler gibi bilmeyerek başladım bişeyler öğrendim, öğrendiklerimi aktarıyorum ama böyle durumlar olunca haliyle bendede yardım etme isteği kalmıyor. İyi forumlar...

izmirli-35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
3
Ayrıca ünlem işareti koymanıza gerek yoktu,
Bende sizler gibi bilmeyerek başladım bişeyler öğrendim, öğrendiklerimi aktarıyorum ama böyle durumlar olunca haliyle bendede yardım etme isteği kalmıyor. İyi forumlar...
Her hangi bir şekilde Ukalalık etmek gibi bir maksadım olmadı sayın Üstad.
Sadece klavye kullanma alışkanlığından ileri gelen bir yazım şekli.

igleoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Ben daha güncellemeyi yüklemediğim için tarayıcı bende hala çalışıyor. O zaman güncellemede değişen dosyalar olmuş o yüzden çalışmıyordur. Ayrıca ünlem işareti koymanıza gerek yoktu, denedim ama yine aynı hatayı aldım deseniz ben zaten yine şuan belirttiklerimi belirtecektim size...
Ben burda kimseye acemi gözüyle bakmıyorum. Bende sizler gibi bilmeyerek başladım bişeyler öğrendim, öğrendiklerimi aktarıyorum ama böyle durumlar olunca haliyle bendede yardım etme isteği kalmıyor. İyi forumlar...

Hakan hocam bende guncelleyemedim twrp de güncelleme yaparken browser.apk hatası veriyor güncelleme yapamıyor

igleoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Lg G2
Konular
0
zip signed işaretini kaldır
Nerden kaldıracağım acaba miui haftalık güncelleme de sıkıntı oldu yoksa tarayıcıda sıkıntı yok miui güncellemesini yaparken browser apk hatası verip haftalık guncellemeyi yapamadı bu mesajı sizin browser üzerinden yazıyorum tel lg g2

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Nerden kaldıracağım acaba miui haftalık güncelleme de sıkıntı oldu yoksa tarayıcıda sıkıntı yok miui güncellemesini yaparken browser apk hatası verip haftalık guncellemeyi yapamadı bu mesajı sizin browser üzerinden yazıyorum tel lg g2
Hmm şimdi anladım. Ben mod yüklenmiyor sandım
Bu tür modlar otayı bozuyor diyenler vardı. Belki senin durumunda aynıdır. Ben hiç denk gelmedim böyle durumu ama.
Şuan kurulu olan rom var ise elinizin altında onu kurun sonra ota güncellemeyi yapın

igleoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Dosya izinleri ile alakalı birşey olabilirmi üzerine yazamıyor mı acaba tekrar rom kurmak istemiyorum hocam ayarlamalar falan uzun zamanımı alıyor

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Dosya izinleri ile alakalı birşey olabilirmi üzerine yazamıyor mı acaba tekrar rom kurmak istemiyorum hocam ayarlamalar falan uzun zamanımı alıyor
hiç almadığım bir hata. tekrar romu kurarak sıfırlama yapmayacaksınız ki. ayarlarınız duracak

igleoo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Lg G2
Konular
0
Hakan hocam konuyla alakası yok ama miui 7 için adblock tarzı reklam engelleme programı varmı acaba?

casshern

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlut
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
6
Hakan hocam konuyla alakası yok ama miui 7 için adblock tarzı reklam engelleme programı varmı acaba?
Hocam zaten kendisi var ama bu programlarda her birini engellemiyor. Rootsuz ise çalışmayacaktır reklam engelleyiciler

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt