İnceleme Tapatalk Nedir? Nasıl Kullanılır?

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Tapatalkta özellikle miui Türkiye forumunda resimlerin on izlemesi yüklenmiyor nasıl duzeltebilirim?

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mart kedisi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
18
Tapatalkta özellikle miui Türkiye forumunda resimlerin on izlemesi yüklenmiyor nasıl duzeltebilirim?

Bende de olmaya başladı profil resimleri ve paylaşılan resimler çoğu yüklenmiyor.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Tapatalk'taki sorunları aşmak yerine, bir kaç gününüzü forumların mobil sürümlerine alışmaya ayırırsanız, Tapatalk ile boş yere vakit kaybettiğinizi anlayabilirsiniz...

Sanal mecrada her şey alışkanlıkları terk etmeye cesaret etmekle doğrudan ilgili maalesef.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tapatalk'taki sorunları aşmak yerine, bir kaç gününüzü forumların mobil sürümlerine alışmaya ayırırsanız, Tapatalk ile boş yere vakit kaybettiğinizi anlayabilirsiniz...

Sanal mecrada her şey alışkanlıkları terk etmeye cesaret etmekle doğrudan ilgili maalesef.
Tapatalk kullanmayan birinin, kullananı anlaması imkansız

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Tapatalk kullanmayan birinin, kullananı anlaması imkansız

Tapatalk kullanmış birisinden, mobil sürüm ile Tapatalk farkını anlatmasını beklemek yanlış olur hocam... ;)

Anlatılmaz yaşanır... 8=)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Tapatalk kullanmış birisinden, mobil sürüm ile Tapatalk farkını anlatmasını beklemek yanlış olur hocam... ;)

Anlatılmaz yaşanır... 8=)
Işte kullanamamışsınız hocam, o nedenle anlatmayın

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Işte kullanamamışsınız hocam, o nedenle anlatmayın
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kullanışlı olsaydı keşke de, ben kullanamamış olsaydım... ;)

Gesendet von meinem Schajomi mit miui Türkiye mobile version

giggle~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Kullanışlı olsaydı keşke de, ben kullanamamış olsaydım... ;)

Gesendet von meinem Schajomi mit miui Türkiye mobile version

giggle~~
Hocam, dua edinki, birbirimize oldukça uzağız...Ki ben, övünmeyi pek sevmem, has bir karadenizli olarak yine inatçı bir karadenizli olan Sayın Koçara hocamın, kendisini Global kararlı da oldukça mesut olduğunu zannederken, BL kilidini açtırıp, koyu bir EU Betacı yapmış adamım...ki bununla kalmayıp, EU Beta nın ne kadar muhteşem olduğunu iyice fark edebilmesi için, kendisine Mi Room bile yüklettim ve azap dolu 1 hafta sonra tekrar EU Beta ya dönmüş bulunmaktadırlar...bundan yaklaşık 1 ay kadar öncesinde de , sizin de kulaklarınızı çınlatarak, kendisini Tapatalk dünyasınında bir gezintiye çıkardım ve şu an Tapatalksız yapamıyor...kendisinin de bu durumu teyid edeceğinden en ufak bir şüphem yok...Saygılarımla

Türkiye mobile version ist sehr gut, hat mir sehr gefallen...

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Hocam, dua edinki, birbirimize oldukça uzağız...Ki ben, övünmeyi pek sevmem, has bir karadenizli olarak yine inatçı bir karadenizli olan Sayın Koçara hocamın, kendisini Global kararlı da oldukça mesut olduğunu zannederken, BL kilidini açtırıp, koyu bir EU Betacı yapmış adamım...ki bununla kalmayıp, EU Beta nın ne kadar muhteşem olduğunu iyice fark edebilmesi için, kendisine Mi Room bile yüklettim ve azap dolu 1 hafta sonra tekrar EU Beta ya dönmüş bulunmaktadırlar...bundan yaklaşık 1 ay kadar öncesinde de , sizin de kulaklarınızı çınlatarak, kendisini Tapatalk dünyasınında bir gezintiye çıkardım ve şu an Tapatalksız yapamıyor...kendisinin de bu durumu teyid edeceğinden en ufak bir şüphem yok...Saygılarımla

EU beta rom konusunda sizinle sonuna kadar hemfikirim hocam. O konuda herhangi bir tereddüte mahal yok. Ne var ki Tapatalk hususunda eu beta da olduğu gibi tarafgirlik yapamayacağım.
Evet, mobil sürüme göre bir çok artısı var; bu doğru. Tapatalk kullanmaya başladığımdan beri forumda olan bitenden daha fazla haberdar olabiliyorum, bu da bir hakikat.
Lakin pratikliği konusunda hala tereddütlerim olduğu da bir vakıa... Onun için ben kullanıcı alışkanlıkları çerçevesinde olumlu yada olumsuz bir yorum yapmak istemiyorum ve bu konudaki kararı kişinin hür iradesine bırakmayı tercih ediyorum. 8=) :^)

Efsaneden Tapatalk vasıtasıyla gönderildi

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10

Saygılar sunuyorum hocam... <3

Üst Alt