Haber [TANITILDI] Xiaomi Mi 8 Sızdırıldı!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimlere bakılırsa ekrana tümleşik parmak izi okuyucu gelmeyecek gibi gözüküyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Sızıntılar (17 Mayıs)

Ön panel sızdırıldı. Buda konunun başında ki sızıntıları doğrular nitelikte. Ve ön panele bakılırsa Mi 8 3D FaceID ile geliyor. Ayrıca Mi 7 olarak değilde Mi 8 olarak çıkacak gibi gözüküyor.

Burada da çentiğin altında ki dizayn gösterilmiş.

Buda kutusu. Mi 8 olarak çıkacağı kesin gibi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Sızıntı (19 Mayıs)

Doğruluğundan pek emin olamadığım bir sızıntı daha.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Videoya göre ekrana gömülü parmak izi okuyucu ile gelecek. Ama pek emin olamadım parmak izi okuyucu arkada olup ta işaret parmağıyla basmış olabilir yanıltmak için.

Yeni Sızıntı (21 Mayıs)

Yeni Sızıntı (22 Mayıs)

Xiaomi Mi 8 Ana Özellikler ve Fiyatı'na Dair Sızıntı

6.01" Ekran, Snapdragon 845 CPU, AI Kamera, Parmak İzi Tarayıcı, 3D Yüz Tarayıcı

Parmak izi tarayıcı ekrana gömülü olabilir. Google translate ile çeviri yapıldığında "Ekran parmak izi" diye çeviriyor.

6GB + 64GB => $439

8GB + 128GB => $501

Tanıtıldı (31 Mayıs)

Tanıtılan Cihazlar ve Fiyatları

Mi 8 Kızılötesi Yüz Tanıma (FaceID)

Mi 8 Explorer Edition Ekrana Gömülü Parmak İzi Tarayıcı

Mi 8 Ayrıntılı Bilgiler

Son düzenleme:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Kesinlikle katılıyorum, ama 5000 liralık cihaz gayet yeterli, 30000 liram yok maalesef.... Ben ayrıca da gaz'la çalışmıyorum

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Hocam fiyatı görmemiştim :) :) :)

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Skorpi hocam nacizane fikir beyan etmek gerekirse, çocuk fotoğrafı çekmek için hızlı odaklama yapabilen , hibrit odak sistemine sahip yüksek isolara çıkan , aynı zamanda hafif ve küçük olan sony a6000 tipi aynasız bir makine tavsiye ederim. Ben de ilk fırsatta parayı toplar toplamaz almak isedeğim bir modeldir.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam nacizane fikir beyan etmek gerekirse, çocuk fotoğrafı çekmek için hızlı odaklama yapabilen , hibrit odak sistemine sahip yüksek isolara çıkan , aynı zamanda hafif ve küçük olan sony a6000 tipi aynasız bir makine tavsiye ederim. Ben de ilk fırsatta parayı toplar toplamaz almak isedeğim bir modeldir.
Estağfurullah hocam, aksine çok da memnun oldum...Bu konuda gerçekten bilgisizim ve sene sonuna kadar her türlü fikire açığım... Normal olanı var artı ayrıca 55-210 lensi olanı.. Gereklimi dir bu ve ne artı sağlar

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yigit
Cihazım
Huawei
Konular
0
Bugun one plus 6 ya baktim.fiyati 3000 TL lira civarinda.mi7 veya artik ismi her ne olacaksa,o da mi bu fiyatlarda olacak ki? Benim fiyat beklentim 2700 civariydi.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Estağfurullah hocam, aksine çok da memnun oldum...Bu konuda gerçekten bilgisizim ve sene sonuna kadar her türlü fikire açığım... Normal olanı var artı ayrıca 55-210 lensi olanı.. Gereklimi dir bu ve ne artı sağlar

Çocuk fotoğrafı çekmek için makine ile gelen 18-55 gibi veya maksimum 18-135 yeterli. Hafif, hızlı odak yapan ve son derece keskin kaliteli zeiss mercekli a6000 fiyatı ve boyutu bir yana müthiş hızlı ve hassas bir sensöre sahip. 55-200 lens , çok kaba anlatmak gerekirse, zoom tipi lenstir oda içinde veya dar mekanda çekim yapılmaz. 18-55 ona göre daha geniş açılıdır. Günlük kullanıma çok uygundur. 18-135 olanlar da hem geniş açı hem kısmi zoom sayılır. Ancak şunu belirtmek gerekir, a6000 in çözünürlüğü ve ışık hassasiyeti nedeniyle 18-55 size fotoğrafları croplasanız bile detayda çok kayıp vermez. Samsung nx300 de bunun alternatifidir ancak Samsung üretim i durdurdu.
[doublepost=1526592103,1526591959][/doublepost]Siz 18-55 yani üzerinde gelen 18-135 de olur kit lensi ile birlikte alabilirsiniz. İleride ay fotoğrafı veya farklı alanlara yönelirim, Safari turu yaparım derseniz 55-200 lens veya daha uzun menzilli lens ekleyebilirsiniz.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çocuk fotoğrafı çekmek için makine ile gelen 18-55 gibi veya maksimum 18-135 yeterli. Hafif, hızlı odak yapan ve son derece keskin kaliteli zeiss mercekli a6000 fiyatı ve boyutu bir yana müthiş hızlı ve hassas bir sensöre sahip. 55-200 lens , çok kaba anlatmak gerekirse, zoom tipi lenstir oda içinde veya dar mekanda çekim yapılmaz. 18-55 ona göre daha geniş açılıdır. Günlük kullanıma çok uygundur. 18-135 olanlar da hem geniş açı hem kısmi zoom sayılır. Ancak şunu belirtmek gerekir, a6000 in çözünürlüğü ve ışık hassasiyeti nedeniyle 18-55 size fotoğrafları croplasanız bile detayda çok kayıp vermez. Samsung nx300 de bunun alternatifidir ancak Samsung üretim i durdurdu.
[doublepost=1526592103,1526591959][/doublepost]Siz 18-55 yani üzerinde gelen 18-135 de olur kit lensi ile birlikte alabilirsiniz. İleride ay fotoğrafı veya farklı alanlara yönelirim, Safari turu yaparım derseniz 55-200 lens veya daha uzun menzilli lens ekleyebilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam, standart üzerinde olan yeterliymiş, diğeri makro çekim içinmiş... Yani bana lazım değil.... Siz sanırım benden önce alacaksınız, ben Ekim/Kasım gibi alacağım

[doublepost=1526595095][/doublepost]Sony A6000 Cihazını bu işin Profesörü Sayın aLLMeTaLLiCa hocama da danıştım ve kendisi de aynı cihazı 1 sene boyunca kullandığını ve bana fazlasıyla yeterli olacağını teyid etti

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Bendeki Beklenti Ekrandan parmak izi okuma hocam. O kadar haberi yapıldı çizildi. Oneplus 6dan yüksek fiyata da gelebilir benim için, Ekrandan parmak izi okuma olursa :D
Xiaomi nin de bunu yapması lazım , vivo vs. Gelmiş çıkarmış öyle bir özellik, koca Xiaomi yapmaz ise harbi ayıp olur. Ki yaparsa diğer üreticilerden de çok öne geçeceği aşikar

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Xiaomi nin de bunu yapması lazım , vivo vs. Gelmiş çıkarmış öyle bir özellik, koca Xiaomi yapmaz ise harbi ayıp olur. Ki yaparsa diğer üreticilerden de çok öne geçeceği aşikar

Hocam haberleri yapılmasa beklenti içine girmezdik en azından. Hatta birkaç yerde yanlış hatırlamıyor isem, Xiaomi Ceo su Mi7 ekran üzerinden parmak izi okuyucu ile gelecegini söyledi diye haber yapmıştı.

Hep Ön taraf ile ilgili sızıntılar oluyor, Arka Tarafı özellikle mi paylaşmıyorlar diye merak ediyorum yani.

3D Yüz Tarama donanımı ve Ekrandan Parmak izi Okuyucu ile gelirse, efsane cihaz olur.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Bugun one plus 6 ya baktim.fiyati 3000 TL lira civarinda.mi7 veya artik ismi her ne olacaksa,o da mi bu fiyatlarda olacak ki? Benim fiyat beklentim 2700 civariydi.
Hocam bence tanıtılana kadar (mi7 yada mi8 her ne olarak tanıtılırsa) dolar bizde 5 lira olur. ülkemizde de 3000 i geçer artık..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt