Haber [TANITILDI] Xiaomi Mi 8 Sızdırıldı!

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimlere bakılırsa ekrana tümleşik parmak izi okuyucu gelmeyecek gibi gözüküyor.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Sızıntılar (17 Mayıs)

Ön panel sızdırıldı. Buda konunun başında ki sızıntıları doğrular nitelikte. Ve ön panele bakılırsa Mi 8 3D FaceID ile geliyor. Ayrıca Mi 7 olarak değilde Mi 8 olarak çıkacak gibi gözüküyor.

Burada da çentiğin altında ki dizayn gösterilmiş.

Buda kutusu. Mi 8 olarak çıkacağı kesin gibi.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yeni Sızıntı (19 Mayıs)

Doğruluğundan pek emin olamadığım bir sızıntı daha.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Videoya göre ekrana gömülü parmak izi okuyucu ile gelecek. Ama pek emin olamadım parmak izi okuyucu arkada olup ta işaret parmağıyla basmış olabilir yanıltmak için.

Yeni Sızıntı (21 Mayıs)

Yeni Sızıntı (22 Mayıs)

Xiaomi Mi 8 Ana Özellikler ve Fiyatı'na Dair Sızıntı

6.01" Ekran, Snapdragon 845 CPU, AI Kamera, Parmak İzi Tarayıcı, 3D Yüz Tarayıcı

Parmak izi tarayıcı ekrana gömülü olabilir. Google translate ile çeviri yapıldığında "Ekran parmak izi" diye çeviriyor.

6GB + 64GB => $439

8GB + 128GB => $501

Tanıtıldı (31 Mayıs)

Tanıtılan Cihazlar ve Fiyatları

Mi 8 Kızılötesi Yüz Tanıma (FaceID)

Mi 8 Explorer Edition Ekrana Gömülü Parmak İzi Tarayıcı

Mi 8 Ayrıntılı Bilgiler

Son düzenleme:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Iphone bağlı bu durum hocam. Yeni Iphone 3 Arka Kamera ile gelirse, Xiaomi mi de de görürüz bu durumu önümüzdeki yıl.

Ben uzun zamandır 4 tane Arka Kameralı olmali diyorum zaten Telefonlarda. Ana Kamera, Monochrome Sensör, Tele Lens, Geniş Açı da olduktan sonra tamamdır.
İster 4 ister 10 kemara koysunlar yinede bir profesyonel fotoğraf makinesi tadı veremeyecek telefonlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Iphone bağlı bu durum hocam. Yeni Iphone 3 Arka Kamera ile gelirse, Xiaomi mi de de görürüz bu durumu önümüzdeki yıl.

Ben uzun zamandır 4 tane Arka Kameralı olmali diyorum zaten Telefonlarda. Ana Kamera, Monochrome Sensör, Tele Lens, Geniş Açı da olduktan sonra tamamdır.
Bu sene sonuna kadar mutlaka bir fotoğraf makinesi almam lazım torunum için....bu yeterlimi benim gibi acemi birisi için? CANON EOS 77D 18-135 IS STM 24.2 MP 3" LCD EKRAN SLR DIJITAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bu sene sonuna kadar mutlaka bir fotoğraf makinesi almam lazım torunum için....bu yeterlimi benim gibi acemi birisi için? CANON EOS 77D 18-135 IS STM 24.2 MP 3" LCD EKRAN SLR DIJITAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Hocam bunu al o zaman :)

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4

Hocam yeni modelleri pek bilmiyorum. Başlangıç için ihtiyacınızi fazlasıyla görecektir ama. Sadece lens kalitesi nasildir bilmiyorum. 18-135 çok uzun bir aralık. Genelde 4 katı geçmemesi tavsiye ediliyor Zoom olayı için. Tabi lens kaliteli ise, yine işinizi her türlü görür. Ama Makina dan çok lens önemli bunu da hatirlatayim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam seni gaza getireyim. Torun için herşeye değer :)
Kesinlikle katılıyorum, ama 5000 liralık cihaz gayet yeterli, 30000 liram yok maalesef.... Ben ayrıca da gaz'la çalışmıyorum

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
2 ayrı cihaz çıkacak deniyordu birde ama, varmı bilgisi olan ? Biri böyle bize hitap etmese de iPhone x e atak amaçlı yapılmış belli, ama onun dışında beklentileri karşıyalayacak birşey çıkar diye düşünüyorum

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
2 ayrı cihaz çıkacak deniyordu birde ama, varmı bilgisi olan ? Biri böyle bize hitap etmese de iPhone x e atak amaçlı yapılmış belli, ama onun dışında beklentileri karşıyalayacak birşey çıkar diye düşünüyorum

Bendeki Beklenti Ekrandan parmak izi okuma hocam. O kadar haberi yapıldı çizildi. Oneplus 6dan yüksek fiyata da gelebilir benim için, Ekrandan parmak izi okuma olursa :D

Üst Alt